WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Dış Cephe Mantolamada Uyarılar Dikkate Alınmalı?

26.01.2021
704
Dış Cephe Mantolamada Uyarılar Dikkate Alınmalı?

Isı yalıtımı günümüzde birçok yapıda önem verilen dekorasyon ve inşaat işlemidir. Dolayısıyla Günümüzde birçok sektörün ve yapının ısı yalıtımına ihtiyaç duyması nedeniyle kullanım alanları her geçen gün değişmektedir. Yeni yapı projeleri dışında eski binalar için de dış cephe uygulamaları yenileme işlemlerine dâhil edilir. Dolayısıyla Uzun süren deneyimimizle erkur mimarlık mühendislik ve inşaat dış cephe hizmetimizde sizlere hizmet veriyoruz.

İçindekiler

Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?

Dış cephe mantolama işlemlerimiz için ihtiyaçlarınızı tespit etmek adına ücretsiz keşif yapıyoruz. Bina içi ve dış cephe sorunlarını tespit ederek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla Bir yapıda ortaya çıkan ve çıkması muhtemel olayların farkındayız. Bu nedenle tüm cephe uygulamalarımızda profesyonel ekibimizle analiz yaparak, uygulanacak mantolama malzemelerinin niteliği ve kalınlığına uygun hazırlık yapıyoruz.

Dış Cephe Mantolama İşlemi Yapılmazsa Ne Olur?

Dış cephe mantolama işleminin yapılmaması halinde ortaya çıkan sorunlar tahmininizden daha büyük boyuta ulaşabilir. Geçmişten günümüze duvarı nem yıkar sözünü bilirsiniz ve uygulamalı olarak görebilirsiniz. Yapılarda kullanılan kalitesiz malzemeler nedeniyle zamanla korozyona uğrayan yapılar büyük sorunlara neden olur.

Dış Cephe Kaplamasının Rutubete Etkisi

Rutubet oluşumu, kullanılan demirlerin paslanması ve çürümesi sonucu duvarların un ufak olduğunu doğal afet zamanlarında da görebilirsiniz. Bu nedenle, yeni projelerde öncelikli olarak artık iç ve dış mantolama işlemlerine ağırlık verilmektedir.

Dış Cephe Uygulamalarında Avantajlar Nelerdir?

Dış cephe uygulaması çoklu yaşanan konutlarda gürültü kirliliğinin önüne geçerek, komşularınızla daha sorunsuz bir yaşam geçirirsiniz. Dolayısıyla Ses yalıtımı sağlayan dış cephe kaplaması ve iç cephe kaplaması bireysel yaşamın gizliliğine en uyum sağlayan uygulamadır.

Dış cephe;

  • Sesi geçirmez
  • Isı transferine izin vermez
  • Sıcaklığı korur
  • Bakteri ve mantar oluşumunu önler
  • Rutubet yapmak
  • Yaşam kalitesini artırır

Dış cephe uygulamalarının sizlere kattığı birçok fayda vardır. Dolayısıyla Bakteriler insan sağlığını olumsuz etkileyen ve ev ortamında küf oluşumuna katkı sağlayan zararlılardır. Yaşam alanında olmaması gereken bu sorunu dış cephe mantolaması uygulamamız ile ortadan kaldırıyoruz. Dış çevrenin zararlı etkilerinden koruyarak sizi her anlamda kanatları altına alan mantolama uygulamamızı tavsiye ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button