WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

13.05.2021
1.215
Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

ısı yalıtım Günlük yaşamda insanların güvenliği için ses, yangın ve ısı yalıtımı oldukça önemlidir. Firmamız sektörde yıllardır kurumsal bir şekilde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Sektörde göstermiş olduğumuz üstün kaliteli hizmetlerimiz ile Türkiye genelinde tanınan lider bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız tek bir sistem sayesinde ısı, ses ve yangın yalıtımını bir arada sizlere sunuyor. Yapıların tipi ve kullanım amacına uygun bir şekilde hizmet sunuyoruz. Genellikle yüksek katlı binalar, hastaneler, oteller, toplu konutlar, yurtlar, okullar ve huzur evleri gibi insanların bir arada bulunduğu pek çok alanda ısı, ses ve yangın yalıtım hizmetini kaliteli bir şekilde vermekteyiz.

Geçmiş yıllarda ısı, ses ve yangın yalıtımı ayrı ayrı hizmet olarak verilmekteydi. Ancak son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile firmamız tüm yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmenin çabasını göstermektedir. Aynı zamanda ayrı ayrı yalıtım hizmetleri daha pahalı bir işlemdir. Bu yüzden ısı, ses ve yangın yalıtım sistemlerini tek seferde uyguluyoruz. Yangın yalıtımı can güvenliği için son derece önemli bir uygulamadır. Oluşan ani bir durumda ortamın tahliye edilme süresinde hem avantaj hem de güvenilir bir şekilde kaçış imkanı sunar. Aynı zamanda yangın yalıtımı hem can hem de mal kaybı önlemektedir. Google

İçindekiler

Isı, Ses ve Yangın Yalıtım Firması

Bina içerisinde insanlara daha konforlu ve güvenilir alanlar sunmak için ısı, ses ve yangın yalıtımı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapıların hem iç hem de dış etkenlerden korunması için yalıtım yapılması şarttır. Bu sayede binaların korunması mümkündür. Ancak yalıtım herkes tarafından yapılabilen bir işlem değildir. Bu yüzden tercih edeceğiniz firmanın alanında profesyonel olması gerekmektedir. Binalarda oturan kişilerin daha konforlu, sessiz, sağlıklı, güvenilir ve gürültüden uzak olması için yalıtım son derece önemlidir. Aynı zamanda yalıtımlı alanlarda mal ve can kaybının önüne geçilmektedir.

Isı, ses ve yangın yalıtımı yapıldığında daha konforlu bir yaşam, ısı konforu sağlar, enerji tasarrufu, gürültüsüz ve daha sağlıklı mekanlar elde edilmektedir. Aynı zamanda yalıtımın olduğu mekanlarda hava kirliliği önlenmektedir. Yalıtımlı binaların yalıtımsız binalara göre %30 ile %50 arasında daha az enerji tükettiğini biliyor muydunuz? Dolayısı ile yalıtım sistemleri hem sizin için hem de ülke ekonomisi için oldukça önemli bir role sahiptir.

Isı Yalıtımı Nedir?

Isı yalıtımı uygulanan alanda sıcak ve soğuk havanın ısı köprülerini oluşturarak konutların içerisine girmesini önleyen bir uygulamadır. Artan enerji faturaları ile ısınmak için de bütçeler zorlanıyor. Bu sebeple yaşam alanlarının ısı yalıtımlı olması son derece önemlidir. Isı yalıtımı uygulanan bir konut da enerji tasarrufu başta olmak üzere konutların ömrünü uzatmak, konfor standartını yükseltmek, çevre kirliliğini azaltmak, evin değerini artırmak, sağlıklı bir çevre oluşturmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için ısı yalıtımı gereklidir. Isı yalıtımı ülke ekonomisine katkısı olan bir sistemdir. Genellikle dış duvar, pencere, kapı, çatı, tavan ve döşeme gibi alanlarda kullanılarak ortamın güvenliği ve konforu sağlanmaktadır.

Ses Yalıtımı Nedir?

Sesyalıtımı sayesinde yaşam alanlarında konfor sağlanmaktadır. Ses izolasyonu gürültüyü en aza indiren bir sistemdir. Günümüzde hemen hemen çoğu yaşam alanında kullanılmaktadır.

Yangın Yalıtımı Nedir?

Yangın gibi olumsuz durumlarda ortamda kısa sürede çıkmak için en büyük ve en önemli etken yangın yalıtımdır Aynı zamanda oluşan yangının kısa sürede söndürülmesi ve daha fazla büyümemesi için yangın yalıtımı yaptırmanızı önermekteyiz.Sektörde ne uygun fiyatta kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde yalıtım hizmeti veren öncü bir firmayız.

Yalıtımsız Binalarda Oluşan Sorunlar Nelerdir?

Yalıtımsız binalarda ısıtma en büyük problemdir. Bu yüzden ısıtma ve soğutma maliyeti daha da yüksek olmaktadır. Aynı zamanda yalıtımın olmadığı konutlarda duvarlarda terleme görülü. Bu durumda evin belli yerlerinde küflenme oluşabilir. Ancak bu şekilde çeşitli alerjik etkenler görüle. Bunlardan en yaygını ise yaz nezlesidir. Yalıtım denildiğinde en önemlisi ses, yangın ve ısı yalıtımıdır. Tek seferde bu üç yalıtım sistemini istediğiniz her alan için kolaylıkla uygulamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button