WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İstanbul Dış Cephe Mantolama Hizmeti

13.05.2021
1.112
İstanbul Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Firmamız kurulduğu günden bu yana sektörde kurumsal bir şekilde hizmet veren lider bir yalıtım firmasıdır. Önceliğimizin tamamıyla müşteri memnuniyeti olduğunu söylemek isteriz. İstanbul genelinde dış cephe mantolama hizmetini en uygun fiyatlarda sizlere vermekteyiz. Dış cephe mantolama, binanın dış yüzeyine kompozit yalıtım malzemeleri ile kapatılarak bir ısı yalıtım uygulamasıdır. Türkiye’de enerji verimliliği için kanun yürürlüğe girdi ve dış cephe mantolama uygulanmaya başlandı. Günümüzde yeni yapılan tüm yapılar da mantolama uygulanmaktadır. Ancak eski binalar da mantolama olmadığı için nemden dolayı rutubet, ısı kaybı ve yüksek gelen faturalar kişileri olumsuz etkileyen unsurlardır.

Dış cephe mantolama sistemi’nin doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için tecrübeli bir firma seçmeye dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra mantolama 5 derece ile 30 derece hava sıcaklığında yapılan bir işlemdir. Tüm bu unsurları bilen ve tecrübe sahibi bir firma olarak sizlere %100 kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Mantolama mevsim şartlarına uygun bir şekilde uygulanmaktadır. Isı köprüsü oluşturmadan ısı iletişim katsayısına ulaşmak için yapıların dış yüzeyine ısı yalıtımı (dış cephe mantolama) yapmaktayız. Firmamız İstanbul genelinde aralıksız hizmet veren öncü bir yalıtım firmasıdır.

İçindekiler

İstanbul Dış Cephe Mantolama Firması

Dış cephe mantolama firması olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunduğumuzu vurgulamak isteriz. Firmamız mantolama sırasında kullandığı tüm malzemelerin en kalitelisini ve en iyisini tercih etmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde mantolama’nın faydalarını ve avantajlarını fark edebileceksiniz. Dış cephe mantolama uygulaması binaların dışına estetik bir görünüm katan işlemdir. Bu sayede kış aylarında daha az yakıt yakarak enerji tasarrufu elde edeceksiniz. Aynı zamanda mantolama olan binaların yaz ayları da daha serin olduğunu da belirtmekte fayda var.

Mantolama Nerelere Yapılır?

Mantolama işlemi yapıların dış duvarlarına, katları ayıran döşemelere, çatılara, toprak temaslı alanlara, garaj ve depo gibi yerlere uygulanan bir işlemdir. Dış cephe mantolama ile ısı verimliliği artırılmaktadır. Dolayısı ile binalarda mantolama hem gerekli hem de yararlı bir işlemdir.

Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Firmamız dış cephe mantolama da göstermiş olduğu üstün kaliteli hizmeti ile kısa sürede sunduğu işi tamamlama garantisi veriyor. Sizler de uzman bir firmadan alacağınız hizmet ile konforlu bir süreç geçirebilirsiniz. İlk olarak İstanbul başta olmak üzere tüm çevre illere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Ekiplerimiz bu işte son derece profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sizlere %100 kaliteli ve garantili yalıtım hizmeti veren başarılı firmayız.

Dış Cephe Mantolama Faydaları

 • Isı kaybını önleyerek %50 enerji tasarrufu sağlanır.
 • Mantolama uygulanan bina da 2,5 sene içerisinde yatırım maliyetini karşılar.
 • Yapılarda oluşan nemden dolayı rutubet sorununu ortadan kaldırır.
 • Yapıların onarım ve bakım sürelerini uzatır.
 • Hem insanlar için hem de çevre sağlığı için yararlı bir uygulamadır.
 • Bina için yapıla yatırım maliyetini en aza indirir.
 • Dolayısıyla Kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan ortamı korur.
 • Isı köprüleri oluşumu önler ve bina dış etkenlere karşı dayanıklı olur.
 • Hızlı uygulanan bir işlemdir. Aynı zamanda çevreye zararı yoktur.
 • Binaların iç kısımlarında oluşan rutubeti ve havasızlık sorunları ortadan kalkar.
 • Binalar da yapılan mantolama sayesinde daha yakıt tüketir. Dolayısıyla Aynı zamanda havaya karışan CO2 oranı daha az olur ve çevrenin korunmasına katkı sağlanır.
 • Binalar için yeni görünüm kazandırır.
 • Dış cephe mantolama uygulanan binalar depreme karşı daha dayanıklı olur.
 • Mantolama olan binalar yangın gibi durumlarda oldukça dayanıklıdır.
 • Dış cephe mantolama sayesinde hem yakıttan tasarruf elde eder hem de ülke ekonomisine katkı sağlanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button