WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Yakıt Tasarrufu Sağlar?

09.05.2021
3.644
Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Yakıt Tasarrufu Sağlar?

Dış cephe mantolama olan binalar da yakıt tasarrufu elde edilmektedir. Peki, ne kadar yakıt tasarrufu sağlar? merak edilen konuların başında gelmektedir. Öncelikle dış cephe mantolama olan binalar da yarı yarıya tasarruf elde edilmektedir. Örneğin; merkezi sistem olan binalarda mantolama yapılır ise %20 ile %50 oranında yakıt tasarrufu sağlan. Bu bina merkezi sistem olduğu için daireler aynı seviyede ısıtır. Sadece en üst ve en alt katta bulunan daireler ısı kaybına uğrar. Ancak dış cephe mantolama ile bunun önüne geçilebilir.

Mantolama ile elde edilen enerji tasarrufu, bina ölçüsü ve tipine göre değişkenlik göstermektedir. Eğer tek katlı bir müstakil ev için dış cephe mantolama olacak ise yakıt tasarrufu %50 ile %60 oranında fark edecektir. Hiç yalıtım olmayan müstakil bir evde ev içinde olan ısının dışarı kaçması muhtemel bir durumdur. Ancak mantolama yapılarak bu durumun önüne geçilebilir. Aynı zamanda çok katlı binalara göre tek katlı evler için uygulanması daha kolaydır. Firmamız mantolama fiyatlarında binanın yüksekliğini ve ölçüsünü göz önüne alıyor. Dolayısı ile binanın m2 alanına göre sizlere net bir fiyat teklifi sunabilirsiniz. Google

İçindekiler

Dış Cephe Mantolama İşe Yarar Mı?

Dış cephe mantolama binaların içerisinde bulunan ısıyı dışarı kaçırmaması için gerekli bir uygulamadır. Mantolama enerji verimliliğini artıran önemli bir unsurdur. Firmamız binanız için uyguladığı mantolamayı termal görüntüleme sistemi kontrol etmektedir. Yalıtım sonrası yaptığımız termal görüntüleme ile mantolamanın doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığı anlaşılmaktadır. Dolayısı ile dış cephe mantolama sonrası binanın güvenliği için termal görüntüleme hem gerekli hem de önemli bir işlemdir.

Mantolama İle %50 Tasarruf Edebilirsiniz!

Dış Cephe Mantolama Ne Kadar Yakıt Tasarrufu Sağlar?

Dış cephe mantolama olan binalar da %50 yakıttan tasarruf sağlanır. Türkiye’de göstermiş olduğumuz eşsiz hizmetlerimiz ile tanınan lider bir firmayız. Hem binanızın hem de sizlerin sağlığı için kaliteli yapı malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede binanızın ömrünü uzatarak sizlere daha dayanıklı ve konforlu bir yaşam sunmaktayız.

Konut ve iş yerlerinde enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmenizdir. Sektörde uzun yıllar boyunca yalıtım hizmeti sunan öncü bir firmayız. Ekiplerimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Mantolama alanında uzman bir firma tarafından yapıldığında enerji tasarrufu elde edilir.Çünkü sadece doğru yapılan mantolama işlemi sayesinde enerji verimliliği artar. Bu durum da içerinin havasının dışarıya kaçması engellemiş olur. Günümüzde yeni yapıların hemen hemen çoğunda dış cephe mantolama uygulaması yapılmaktadır.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Sektörde hizmet veren mantolama firması oldukça fazladır.Fakat her firma müşterisine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuyor.Bu sebeple tercih edeceğiniz firmanın tecrübeli, profesyonel, kaliteli yapı malzemesi kullandığından ve ne kadar sürede işi bitirdiğini göz önüne almalısınız. Firmamız siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlarda üstün kalitede dış cephe mantolama hizmeti sunuyor.Fiyatlarımız hem ekonomik hem de kolay ödeme imkanı sunuyor.Mantolama fiyatında binaların ölçüsü ve yüksekliği etken bir faktördür. Firmamız ile iletişime geçerek dış cephe mantolama hakkında fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi almak için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.Firmamız sektörde göstermiş olduğu performansı ile lider konumundadır.Sizler de doğru yalıtım için firmamızdan faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button