WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Tadilat Tamirat Hizmetleri

29.02.2020
2.656
Tadilat Tamirat Hizmetleri

İçindekiler

Ev Tadilatları

Firmamız ev tadilatları için insanların eski görünümünden memnun olmadığı durumlarda daha hoşnut olacağı görünümler için evlerini yeniden düzenler yapılacak işlemler sonrası müşteri doğal bir görünüm elde edilecektir.

Firmamız Ev tadilatları ne kadar iyi bir ekiple yapıldığında oldukça memnun kalacağınız bir durum olacaktır.

Ev tadilatları oda olarak değil evin tamamı baz alınarak yaptırıldığında daha memnun kalacağınız bir görünüm elde ederken, çok daha fazla uzun ömürlü olacaktır.

Bir ev için tadilat işlemlerine başlamadan önce iç mimar tarafından ev keşfedilir ve iç mimar tarafından ev ayrıntılı olarak kontrol edilir.

Ev sahibi ile birlikte iç mimar ev için nasıl bir beklentisi olduğu konusunda gerekli bilgileri alır ve sonrasında iç mimar tarafından evin 3d modellemesi yapılır.

3d modelleme ile evin görüntüsü bilgisayar üzerinden sunulabilir nasıl görüneceği hakkında ev sahibi bilgilendirilir. Daha sonrasında tadilat için işlemlere başlanır.

Ev Tadilatı Nerelere Yapılır?

  • Mutfağın tamamına tadilat
  • Banyonun tamamına tadilat
  • Elektrik tesisatlarına
  • Su tesisatlarına
  • Zeminlere
  • Tavanlara

Tadilat işlemleri uygulanabilir.

Tek bir oda için girişilen tadilatlarda ev yaşantınız bozulurken diğer odaların, düzenlenmekte olan odaya göre daha pasif kalması moralinizi bozabilir.

Tadilat Sırası Ne Şekilde İlerler?

Ev içerisinde tadilatlar başlarken ilerleme şu şekilde işler:

İlk yapılacak işlem tesisatların durumunu kontrol etmektir. Tesisatlarda bir sıkıntı varsa veya yeniden konumlandırılması gerekiyor ise öncelik olarak bu durum kontrol edilmeli ve gerekli işlemler uygulanmalıdır.

Sonrasında zeminin durumu kontrol edilir ve şık olacak bir şekilde zemin kaplama işlemleri yapılır. Bu durumda epoksi, parke veya fayans seçimi kullanıcı tarafından tercih edilir.

Bu durumdan sonra da oda için uygun mobilyalar tercih edilir ve boya badana işlemleri yapılır. Asma tavan gibi bir istekte mevcut ise bu durum da en sonki işlemler arasında yerini alır.

Mutfak Tadilatı

Mutfak tadilatı sırasında planlamaya oldukça dikkat edilmelidir. Firmamız Mutfak içerisindeki elektrik tesisatı ve su tesisatının yerleri değiştirilecekse ve mutfak öncekinden bağımsız yeni bir görünüme kavuşacaksa, elektrik ve su tesisatının çıkış yerleri iyi bir şekilde projelendirilmelidir. Aksi takdirde sonraki süreçlerde ek birşey ekleme gibi bir durum söz konusu olduğunda yeniden bir yerlerin kırılması gerekebilir.

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatında da mutfak tadilatında olduğu gibi projelendirilmesine oldukça dikkat edilmelidir. Zira elektrik ve su tesisatları iyi bir şekilde konumlandırılmalıdır. Banyo da bulunacak olan dolaplar şişmemesi adına iyi bir şekilde konumlandırılmalı ve kaliteli madde kullanılmalıdır.

Zemin Kaplaması ( Epoksi )

Zemin kaplamasında epoksi oldukça tercih edilmektedir. Epoksi, kimsayal bir reçinedir. Epoksi ile yapılmış zeminler darbe, nem gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır ve kullanıcılar tarafından da oldukça tavsiye edilmektedir.

Ev Tadilatı Ortalama Ne Kadar Sürer?

Bir ev tadilatının ortalama ne kadar süreceği beklentinizin ne olduğu ve evin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecektir. Eğer eviniz 50 ila 100 metre kare arasına bir ev ise tadilat süresi ortalama 11 gün kadar sürecektir. 100/150 metre kare bir evde ise 20 gün kadar sürebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button