WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Küçükyalı Çatı Onarım ve Yalıtımı

21.03.2021
565
Küçükyalı Çatı Onarım ve Yalıtımı

Çatılar her zaman tam bir verimlilikle yeterince sağlam ve mukavemetli bir yapıda olmalıdırlar. Çünkü değişen hava koşullarına daima bir uyum sağlamaları gereklidir. Dolayısıyla Herhangi bir durumda zararı artıracak şekilde bir hasar mevcutsa ona yönelik onarımlar ile ihtiyaç olan düzeltmeler yapılmalıdır.

Kiremit bölümleri, bacaların dipleri ve su yalıtım örtüleri uygun şekilde yenileriyle değiştirilmelidir. Ayrıca yine onarım aşamasında çatı iskelet bölümleri de kontrol edilmelidir. Herhangi bir olası çökme durumuna karşı bu kısımlara muhakkak bakılmalıdır.

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat şirketimiz bünyesinde çatı onarım ve yalıtım işlemleri en iyi kaliteyle yerine getiriliyor. Küçükyalı bölgesinde sunduğumuz hizmetlerimizi istediğiniz her an güvenle alabilirsiniz.

İçindekiler

Küçükyalı Çatı Aktarma

Çatılarda yer alan malzemelerde zaman içerisinde bazen birtakım deformasyon ve tahribatlar meydana gelebiliyor. Olası ciddi risklerin önüne geçilmesi için daima çatılar için periyodik bakımlar ve kontroller yapılmalıdır.

Eğer gerekli ise bu noktada çatı aktarma işlemleri aşamasına geçilmeli, kırılmış ve yıpranmış malzemeler ilgili bölümden çıkarımalıdır. Yerlerine daha sağlam ve yeni olan parçalar yerleştirilmelidir.

Firmamız uzman personelleri, aktarma çalışmaları sırasında gerekli parça değişimlerini yaparak ilgili alanı daha temiz bir hale getirebiliyorlar. Sorunsuz bir çatı aktarma hizmeti için bizlerle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Küçükyalı Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu işlemi her bir binaya yönelik olarak profesyonel kişilerce muhakkak yapılmalıdır. Dolayısıyla Çünkü gerekli izolasyon yapısı oluşturulduğunda ortam rutubet ve nemden her zaman korunabilir.

Bunun yanı sıra ısı dengesi de oluşacağından insanlar yaşamlarını o yapılarda daha rahat sürdürebilir bir hale gelirler. Firmamız çatı izolasyon işlemleri konusunda gerekli hizmetleri güvenle sunuyor. Bulunduğunuz alanlara özgü çalışmaların yapılması için firmamızın uzmanlarından her zaman destek alabilirsiniz.

Küçükyalı Çatı Tadilat ve Tamirat

Küçükyalı bölgesinde çatı alanlarına yönelik tadilat ve tamirat hizmetleri veren firmamız, çatıların her yönüyle daha mukavemetli bir hale gelmesine yardımcı oluyor.Malzemelerin değişimleri, onarımlar ve bozulan ısı yalıtım sisteminin yeniden dizayn edilmesi noktasında uzmanlarınız gereken desteği sağlayabiliyorlar. Firmamıza iletişim bilgilerimizi kullanarak istediğiniz zaman kolayca ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilgili yardımları alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button