WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Erenköy Çatı Onarım Ve Yalıtımı

02.03.2021
614
Erenköy Çatı Onarım Ve Yalıtımı

2013 yılından beri Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat ismiyle yapı sektöründe varlık sürdürüyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetler arasında çatı onarım ve yalıtımı hizmetleri bulunuyor. Erenköy çatı onarım ve yalıtımı hizmetlerimizle müşterilerimizin binalarında bulunan çatıların tamirat ihtiyacı nedeniyle yaşadıkları sorunların ortadan kaldırılması için çalışıyoruz. Çatı yalıtımı ve onarımı konusunda belge sahibi olan ve deneyimi bulunan elemanlarımızla kaliteli hizmet veriyoruz. Ayrıca firma olarak çatılar için yaptığımız işlemlerde uygun fiyat tarifesi uygulayarak müşterilerimizin gereksiz yere yüksek ücret ödemelerinin önüne geçiyoruz.

İçindekiler

Erenköy Çatı Aktarma

Erenköy çatı aktarma firmamızın verdiği hizmetlerin başında geliyor. Tüm eşyalarda olduğu gibi çatılarda kullanılan malzemelerde zamana yenik düşüyor. Bu nedenle yağışlara karşı dayanıklılık gösteren çatı birden akıtmaya başlayabiliyor. Bu durumda firma olarak müşterilerimizin çatılarından maksimum fayda sağlamaları adına çatı aktarma hizmeti veriyoruz. Çatıda zamana yenik düşen kiremitlerin, tahtaların, mahyaların ve karkasların değiştirilmesini sağlıyoruz.

Değişim için titiz bir şekilde çalışıyor ve çatıda sağlam bulunan alanların gereksiz yere zarar görmesini engelliyoruz. Eski veya yıpranmış kiremit veya diğer parçaların yerine yenilerini de büyük bir titizlikle yerleştiriyoruz. Bu sayede çatıların ilk günkü gibi olmasını sağlıyoruz.

Erenköy Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu çatıların yağış veya soğuk hava şartlarına karşı direnç göstermeleri adına yapılan bir uygulamadır. Erkur Mimarlık firması olarak Erenköy çatı izolasyon hizmeti de sunuyoruz. Strafor veya poliüretan gibi izolasyon malzemelerinden yararlanarak yaptığımız çatı izolasyon çalışmaları sayesinde çatıların uzun yıllar kış şartlarına dayanmasını sağlıyoruz. Ayrıca yaptığımız izolasyonlar sayesinde binalara soğuğun çatı aracılığıyla girmesini önlediğimiz için ısınma sorunlarının yaşanmamasını sağlıyoruz. Ayrıca izolasyon çalışmaları sayesinde binanın rutubet sorusu yaşamasını önlüyoruz.

Erenköy Çatı Tadilat Ve Tamirat

7 yılı aşkın süredir sektörde bulunan Erkur Mimarlık Yapı firması olarak müşterilerimiz için verdiğimiz en kapsamlı hizmetlerimiz arasında çatı tadilat ve tamiratı yer alıyor. İlk olarak müşterilerimizin tadilata ihtiyacının olduğu çatıları için ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sayesinde çatıda neler yapılması gerektiğini tespit edip fiyat belirlemesi yapıyoruz. Tüm tamirat ve tadilat detaylarını düşünerek hazırladığımız fiyatın müşterilerimize uygun olması durumunda bir gün belirleyerek tamirata başlıyoruz.

Erenköy çatı tadilat ve tamirat işlemlerimiz için ilk olarak çatıda bulunan kırık kiremitleri kaldırıyoruz. Çatı iskeletini kontrol ederek tamir edilmesi gereken bir alanın olup olmadığını kontrolünü yapıyoruz. Tamir ihtiyacını karşıladıktan sonra da yeni kiremitleri çatıya yerleştiriyoruz. Çatıda izolasyonun olup olmama durumuna bağlı olarak izolasyonlarda yenileme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çatılar için verdiğimiz tüm hizmetlerde uygun fiyatlar talep ediyor ve kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button