WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Bostancı Çatı Onarım ve Yalıtımı

01.03.2021
633
Bostancı Çatı Onarım ve Yalıtımı

Kış ve yaz aylarında binalar için en önemli olan unsurlardan biri, ısı dengesi konusunda ilgili şartlara iyi bir uyum sağlayabilmesidir. Gerek soğuk ve sert havalarda gerekse de aşırı sıcakların oluştuğu zamanlarda ortamda tam dengede bir ısının olması gerekir.

Bu sağlayacak temel etken ise çatıların yalıtım konusundaki performansıdır. Burada yer alan malzemelerde eğer bir hasar ve sorun yoksa bu doğrultuda beklentilere uygun bir karşılık alınması mümkün olur.

Ancak eğer çatı yapılaşmasında bir problem meydana gelmişse bunun mutlaka giderilmesi gereklidir. Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat firmamız çatı tadilat ve onarım işlerinde sektörde önde gelen firmalardan biridir. Yüksek kalitede hizmetler almak için firmamızla dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

İçindekiler

Bostancı Çatı Aktarma

Çatılarda yer alan kiremit malzemeleri bazen ciddi birtakım hasarlar görebilmektedirler. Aşırı rüzgâr ve diğer hava koşulları kiremitlerin deforme olması veya kırılmasına yol açabilmektedir. Bu yüzden eğer bu türden bir sorun mevcut bulunuyorsa en kısa sürelerde bu olumsuz tablonun düzeltilmesi gereklidir.

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat firmamızın uzman ekipleri çatı aktarma işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekte ve ilgili ortamdaki sorunları etkin olarak giderebilmekteler. Dolayısıyla Çatı bölümlerinde oluşan hasarlar için ilgili çatı aktarma işlemleri kapsamında bizlerden gerekli destekleri istediğiniz her zaman alabilirsiniz.

Bostancı Çatı İzolasyon

Çatı alanlarında meydana gelen en önemli sorunlardan biri istenmeyen şekilde ısı kayıplarının ortaya çıkmasıdır. Dolayısıyla Zaman içerisinde çatılardaki ısı yalıtımı gören bazı malzemeler ve parçalar etkisini ve koruma gücünü kaybedebilmekteler.

Bu durum olduğunda da ısı kayıplarının oluşması durumu kaçınılmaz bir hale gelebilmektedir. Fakat mantolama adı da verilen çatı izolasyon işlemleri sayesinde bu duruma kolayca elverişli çözümler üretebilmek mümkün olmaktadır. Firmamız bu konuda üst düzey kalitede başarılı çalışmalar yapabilmektedir.

Bostancı Çatı Tadilat ve Tamirat

Çatı bölümlerinde yer alan her bir malzeme binanın geneli üzerinde koruyucu bir görev üstlenmiştir. Bu bakımdan hiçbir malzemede ısı dengesinde kayıplara yol açacak bir yıpranmanın olmaması, istenen şeydir.

Fakat hava koşullarının bazen sert olabilen yapısı malzemeler üzerinde yıpratıcı etkiler meydana getirebilmektedir. Çatı tamiratı ve tadilat işlemleriyle yine çatıları eski verimli fonksiyonuna geri kavuşturmak daima mümkündür. Firmamız bu konuda gerekli destekleri tüm müşterilerine verebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button