WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Ümraniye Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
734
Ümraniye Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

İçindekiler

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Ümraniye İlçesi Hizmetleri

Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesi olan Ümraniye aynı zamanda İstanbul’un en kalabalık 4. ilçesi konumundadır. İlçede büyük bir ekonomik çeşitlilik söz konusu olurken insanların bu ilçeyi tercih etmesindeki ana sebeplerden bir tanesi de budur. Dolayısıyla Doğru bir konaklama alanı seçilirse Ümraniye’de harika bir yaşam sürülebilmektedir.

Ümraniye’nin nüfus olarak çok üst seviyede olması bina sayısının da fazla olması anlamına gelir. Dolayasıyla Yaşadığımız dönemde sorunlu yapı oranı bellidir ve ortalama değerlere göre sorunlu yapı sayısı bu ilçede binlerle ifade edilir. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat olarak bizler bu sorunlu binaların sorunlarını gidermek adına üzerime düşen tüm görevleri başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Sürekli olarak su ile temas eden alanlarda küflenme ve çürüme sorunları görülmektedir. Özellikle betonarme yapılarda bu sorunlar insanların hayatını kaybetmesine dahi sebep olabilmektedir. Bu konuda çok hassas davranan Erkur Mimarlık Yapı İnşaat küfün oluşmaması için gerekli tüm adımları atar. Dolayısıyla Çatı aktarma ve izolasyon işlemlerinin kusursuz olarak yapılması sorunların ortaya çıkmasını da engelleyecektir.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Ümraniye’de yer alan binalarda dış cephe mantolama sorunları oldukça fazla görülmektedir. Dolayısıyla Birçok kişi binasının mantolama ihtiyacını karşılamadan binada yaşamına devam eder. Ancak binanın kışın sıcak, yazın serin olması ancak mantolama ile mümkün olur. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ile iletişime geçerek eksik olan mantolama hizmetini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Ümraniye’de nüfusun fazlalığı restoran ya da kafe gibi toplu kullanım alanlarının sayısını da arttırmaktadır. İşletmeler birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisinde olurlar ve bu yarışta iç dekorasyon çok önemli bir etmendir. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat tarafından sunulan bu hizmet alınırsa dekorasyon konusunda en ufak bir sorun dahi yaşanmaz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

İstanbul’da ikamet eden insanlar her zaman depreme karşı büyük bir korku duyarlar. Uzun yıllardır beklenen büyük depremde zarar görmeyecek olan evler kusursuz su yalıtım hizmeti alan binalardır. Dolayısıyla Erkur Mimarlık Yapı İnşaat tarafından sunulan yalıtım hizmetini alarak binanızın dayanımını düşürmeyebilir ve depremde ayakta kalabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button