WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Ataşehir Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
443
Ataşehir Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

İçindekiler

Erkur İnşaat Ataşehir İlçesi Hizmetleri

İstanbul nüfusu her geçen gün artmaya devam ederken yeni ilçeler ve mahalleler oluşuyor. Dolayısıyla Takvimler 2008 senesini gösterirken Ataşehir ilçesi de benzer bir şekilde oluştu. Şuanda komşusu olan Kadıköy ya da Ümraniye gibi ilçelerin bazı mahallerini bünyesine katan ilçe 2008 senesinden itibaren bu statüyü kazandı.

Konut ve ofis projelerinin sıklıkla gerçekleştirildiği Ataşehir’de inşaat işlerine son derece fazla ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla Gerçekleştirilecek olan yalıtım işlemlerinden imalatlara, bakımlardan güçlendirmelere kadar birçok işlem Erkur İnşaat güvencesiyle yapılabilmektedir. Bizlerle iletişime geçerek yapınızın adresini ve ihtiyaçlarını bildirmeniz yeterlidir. Tüm ihtiyaçlar en kısa sürede firmamız tarafından karşılanır.

Erkur İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Binalar için hem su hem de ses yalıtımları son derece önemlidir. Yalıtımların başarılı bir şekilde yapılabilmesi için çatı aktarma ve izolasyon işlemlerinin kusursuz olması gerekir. Dolayısıyla Binanızın çatısında duyulan tüm ihtiyaçlar için Erkur İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz. Çatılarınızı kusursuz hale getirecek olan ekiplerimiz binanızın değerini arttıracaktır.

Erkur İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Enerji için ödememiz gereken ücretler her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Evlerimize ya da işyerlerimize gelen elektrik ve doğalgaz faturaları seneden seneye artış göstermekte. Erkur İnşaat olarak faturalarınızı azaltmaya talibiz. Dolayısıyla Firmamız tarafından sunulan dış cephe mantolama hizmetleri ile enerjiden %50’ye varan tasarruflar elde edebilirsiniz. Kısa sürede fatura bedelleriniz yarıya düşecektir.

Erkur İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Ofislerin ya da işyerlerinin iç dekorasyon için profesyonel ellerde olması gerekir. Eğer bu işlemler amatörce yapılırsa çalışanlar için son derece kullanışsız alanlar ortaya çıkabilmektedir. Satın alınan malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun doğru alanlarda olmazsa kendisini gösteremez. Erkur İnşaat tarafından sunulan dekorasyon hizmeti tüm malzemelerin kusursuz kullanımını sizlere sunar.

Erkur İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Su betonarme yapılara zarar veren maddelerden bir tanesidir. Eğer yapılar sürekli olarak su ile temas edecekse özel çimentolar ve teknikler kullanılarak üretilirler. Standart yapıların su yalıtım işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapılacağı düşünülerek özel önlemler alınmaz. Su sebebiyle deformasyonların yaşanmasını istemiyorsanız Erkur İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button