WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. Bulut Apt No:3/9 Maltepe/İSTANBUL
trende

Kozyatağı Çatı Onarım ve Yalıtımı

15.03.2021
379
Kozyatağı Çatı Onarım ve Yalıtımı

İnşaat sektöründe uzun zamandan beridir faaliyet göstermekte olan Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat firmamız, sizlere daha yaşanılır alanlar yaşatmak adına uluslararası kalite standartlarında uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Kozyatağı Çatı Aktarma

Çatılarda bazen farklı nedenlere bağlı olarak hasarlar meydana gelmekte ve bu durum çatıların görevini tam olarak yerine getirememesine neden olmaktadır. Çatı uzmanları tarafından gerçekleştirilmekte olan Kozyatağı çatı aktarma hizmetlerimizde öncelikli olarak ücretsiz keşif yapıyor ve buna göre bir plan hazırlıyor.

Kiremitlerin tümünü kontrol eden uzman ekip kırık olanları ayırmakta ve sağlam olanlar çatının yüzeyine tekrar kaplamaktadır. Daha sonra eski yalıtım malzemeleri yenileri ile değiştirilir ve hasarlı çatı taşıyıcıları incelenerek yenilenir. Yağmur sularının içeriye girmesini engellemek adına membran uygulaması yapılır.

Kozyatağı Çatı İzolasyon

Her mevsimi rahat ve konforlu olarak geçirmek için çatı izolasyon çalışmaları çok büyük önem taşımaktadır. Isı akışına neden olmakta olan çatılar yaşam alanlarında ısınma ve soğutma maliyetlerinin düşmesine imkan tanımaktadır. Çatı yalıtımının yeterli gelmediği zamanlarda yaşam alanları hava şartlarından daha fazla etkilenmeye başlamaktadır.

Kozyatağı çatı izolasyon çalışmalarımızda her çatının ihtiyacına uygun olarak yalıtım uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Sizler için en ekonomik fiyatları belirlemiş olan firmamız kullandığı birinci sınıf kalitede malzemeler ile çatınızın izolasyon işlemini gerçekleştirmektedir.

Kozyatağı Çatı Tadilat ve Tamirat

Profesyonel bir işçilik gerektirmekte olan çatı tamirleri hizmetlerimizde yüksek kalitede işçilik ve malzemeler kullanmaktayız. Tamir ve tadilat işlemlerinin uygulanması için öncelikle çatıların tamir edilemeyecek durumda kötü olmaması gerekmektedir.

Usta ekibimiz çatı tamir işlemleri öncesinde detaylı bir inceleme yaparak sizlere hasar raporu sunmaktadır. Yaşamınızın kötü etkilenmemesi adına çatı tamir ve tadilat uygulamalarımızı acil olarak yapmakta ve sizlere en kısa sürede en etkili çözümü sunmaktadır. Her boyuttaki çatı için titiz bir çalışma ile yaptığımız tamir ve tadilat hizmetlerimiz ile çatıları eski performansına geri kavuşturuyoruz.

Kozyatağı çatı tadilat ve tamiratihtiyaçlarınız için 7/24 bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Çatı tadilat ve tamir hizmetlerimizde fiyatı çatının boyutuna ve uygulamış olduğumuz işlemlere göre belirlemekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button