WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

AKYOL APARTMANI

09.05.2023
80
AKYOL APARTMANI

AKYOL APARTMANI DIŞ CEPHE MANTOLAMA – İSTANBUL Maltepe

Akyol Apartmanı Mantolama Çalışması: Erkur Yapı’nın Başarı Hikayesi

Enerji verimliliği ve konforlu yaşam alanları yaratma hedefiyle hareket ederiz. Erkur Yapı, Akyol apartmanında gerçekleştirdiği mantolama çalışmasıyla bir kez daha adından söz ettirdi. Bu yazımızda, Akyol apartmanındaki bu başarılı uygulamanın detaylarını ve mantolamanın sağladığı avantajları sizler için anlatıyoruz.

Mantolama, yapıların dış cephesine uygulanan ısı yalıtım malzemeleri ile enerji tasarrufu sağlayan bir yöntemdir. Ayrıca binaların ömrünü uzatan ve estetik açıdan da değer katar.

Akyol apartmanında gerçekleştirilen mantolama çalışmasında kullanılan malzemelerin kalitesi kadar, uygulamanın titizlikle yapılması da büyük önem taşır. Bu noktada Erkur Yapı’nın deneyimi ve profesyonel ekibi devreye giriyor. 

Öncelikle binanın dış cephesindeki bozukluklar giderilerek temiz bir zemin hazırlanır.

Isı yalıtımının üst düzeyde sağlanabilmesi için, levhalar arasında belirli bir mesafe bırakılıp. Bu durum aynı zamanda yapıya hava alma imkanı da tanır. Daha sonra üzerine koruyucu bir kaplama uygulanarak, binanın dış etkenlerden zarar görmemesi sağlanır.

Erkur Yapı

Akyol apartmanındaki mantolama çalışması sonrasında elde edilen verimlilik oranları, Erkur Yapı’nın bu alandaki başarısını kanıtlar niteliktedir. Çalışma ile hem enerji tasarrufu sağlanmakta hem de bina değeri arttırılmaktadır.

Mantolama işleminin avantajlarından en önemlisi olan ısı yalıtımı sayesinde, kış aylarında soğuktan ve yaz aylarında sıcaktan korunma imkanına sahip olunur. Ayrıca bu sayede enerji tüketimi azaltılarak doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunulur.

Binaların dış görünümüne estetik katkısıyla da ön plana çıkan mantolama uygulaması diğer yapılar için de tercih edilen bir yöntemdir. Bu sayede hem modern görünüme kavuşan binaların değeri artar hem de enerji verimliliği sağlanır.

Sonuç olarak, Akyol apartmanında gerçekleştirilen mantolama çalışmasıyla Erkur Yapı, sektöründeki liderliğini bir kez daha pekiştirmiştir. Kaliteli malzemeler ve deneyimli ekip ile yapılan bu uygulama sayesinde, enerji tasarrufu ve konfor elde edilmiştir. Sizler de yapılarınızda benzer başarı hikayeleri yazmak isterseniz, Erkur Yapı’nın profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bizleri facebook adresimizden takip edebilirsiniz ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button