WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

KARTAL ÇATI BAKIM ONARIM

15.11.2021
265
KARTAL ÇATI BAKIM ONARIM

KARTAL ÇATI BAKIM

Kartal çatı bakım onarım olarak bizleri çatı onarımı için aradığınızda keşif için uzman bir ekip

gönderiyoruz. Çatı uygulamalarında kullanılan malzemelerimiz CE belgeli yada TSE belgelidir. Çatılar tüm yapıların en üstünde bulunan ve yapıların doğa olaylarını karşıladığı ilk elemandır.

Yapıyı yağmur, kar, sıcak ve soğuktan korur. Çatı bakım onarım uygulamasında çalışan personel kişisel koruyucu donanımlarını kullanmalı

malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır. Çatı bakım onarım uygulanırken şaloma kullanılacaksa çalışma bölgesinde mutlaka yangın tüpü bulundurulmalıdır.

KARTAL ÇATI YALITIMI

Kartal çatı bakım onarım Uzman kadrosu olarak; Ne tür bir çatı veya çatı yalıtımı seçmeniz

gerektiğini, ne kadara mal olacağını uzman ekibimizden ücretsiz olarak bilgi alabileceğiniz

gibi, çatınızı yalıtarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi belirlemenize de yardımcı oluyoruz.

Çatı yalıtımı, çatı izolasyon olarak bilinen çatı koruma işlemidir. Ses, ısı ve nem yalıtımları en çok tercih edilen çatı yalıtımı hizmetlerdir.

KARTAL ÇATI AKTARMA

Kartal çatı bakım onarım Çatı aktarma işlemlerinde eskimiş yıpranmış yapı elemanları yenisi

ile değiştirilir.Taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilir. Çatı aktarma yaptırmak veya çatınızı tamir ettirmek istiyorsanız sektörde uzun yıllardır hizmet veren

güvenilir ve Profesyonel ekiple iletişim kurmanızı öneririz.

KARTAL KREMİT ÇATI AKTARMA

Çatı kiremitleri tek tek kontrol edilmeli kırılan kiremitler yenisi ile değiştirilerek Kiremit Çatı

Aktarma yapılmalıdır.Kiremit çatı aktarma da Kiremitlerin döşenebilmesi için çatıda

merteklerin üzerine kiremit altı tahtası veya Osb çakılması ve bu kaplamaların üzerine de

nitelikli bir su geçirmez, buhar geçirgen örtü serilmesi gerekir.Bu örtü kiremitlerden

sızabilecek suyun aşağıya geçmesini engeller, içinde oluşan buharı dışarı atmasını sağlayarak

çatının hava almasını sağlar

KARTAL ÇATI İŞLERİ

İstanbul Çatı bakım onarım olarak Türkiyenin nüfus olarak en büyük şehri olan İstanbul’da çok büyük ilçelerin ve semtlerin de çatı işlerini yapmaktayız.

Çatı işleri için ; Çatının bir bölümünün ya da tamamının tamiri gerektiğinde sadece bir

telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti

verebilmek için konusunda uzman çatı ustası randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. Çatı ustalarımız çatı tamiratı gereken ve çatının akan yerini bulup, çatı kaplamasının kırıklarını

değiştirdikten sonra çatı işleri tamirini tamamlayacaktır.

KARTAL GARANTİLİ ÇATI TAMİRİ

Siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri garantili çatı tamiri moddosuyla yapmaktayız. Kullanılan malzemelerin üretici garantileri mevcuttur.

KARTAL ÇATI TAMIR FİYATLARI

Sürekli bakım gerektiren uygulamalar için büyük firmalara yönelmeli ve işini bilen uzman ellerden çıkacak çatı yapımı fiyatları tekliflerini değerlendirmelisiniz. Kartal çatı bakım onarım olarak bizden almak istediğiniz hizmeti bize bildirin ,Ekonomik fiyatları sizlere bildirelim.

KARTAL MEBRAN ÇATI AKTARMA

Çatınızı yağmurdan korumak için yalıtım önemlidir. Membran Çatı aktarma, bir binanın içini korumak için sürekli su geçirmez bir kaplama oluşturan bir çatı sistemidir. Membran çatılar, su geçirmez olduklarından ağırlıklı olarak düz çatı kaplama sistemi olarak kullanılır ve bu suyun hemen dökülmediği yerlerde kritiktir. Ayrıca, shingled, arduvaz veya kiremitli çatıların performans göstermeyeceği çok düşük eğimli çatılarda da kullanılabilirler.

KARTAL ŞINGIL ÇATI AKTARMA

Su izolasyonu sağlayan şıngıl çatı malzemesi bol yağış alan bölgelerde özlellikle tercih edilmekte.Şıngıl Çatılar, eğimli çatılar için kullanılan yeni tip çatı malzemesidir. Modern görüntüsü ve sağlamlığı ile İstanbul’da en çok tercih edilen çatı türlerinin başında gelmektedir. Şıngıl çatı olarakta ifade edilmektedir. Bu faydalara ek olarak, şıngıl çatı kaplamasının beklenen uzun bir ömrü vardır.

Ayrıca kurulum için daha az eğitim ve uzmanlık gerektirirler, bu da işçilik maliyetini düşürür.

KARTAL AHŞAP ÇATI AKTARMA

Konut mülkleri için gerçek bir klasik çatı kaplama ürünü olan Ahşap çatılar belki de-piyasadaki diğer tüm seçeneklerden estetik olarak en hoş olanıdır. Diğer çatı kaplama sistemlerini geride bırakan bir ahşap çatının birçok faydası vardır. Ahşap çatılar güzel görünmesinin yanı sıra sağlam, çevre dostu ve enerji tasarrufludur.Evinizin enerji verimliliğini artırmak istiyorsanız, bu odun sarsıntısını eviniz için mükemmel bir seçim haline getirir.

KARTAL ÇELİK KONSTRÜKSİYON UYGULAMA

Çelik yapılar esneklik ve dayanıklılık bakımından oldukça önemli bir malzemedir. Çelik diğer

yapı malzemelerinin ya hiç sahip olmadıkları ya da düşük düzeyde sahip oldukları bazı temel özelliklere yüksek oranlarda sahiptir.Depreme dayanıklıdır.Şekil değiştirilme kabiliyeti vardır. Ekonomiktir. Zayıf (Problemli), zeminler üzerinde inşa edilebilir.Projesiz,üretimi ve montajı yapılamaz.Kalifiye eleman gerektirir.Kalitesi, güvenilirliği yapı ömrü süresince kolayca kontrol edilebilir.Bakım gerektirmez.Ekonomik ömrü 80-100 yıldır.Amortisman değeri yüksektir.Deprem sonrası deforme olması halinde, sadece deforme olan parçalar

değiştirilerek yapı ömrüne devam edilebilir.Hızlı üretim ve montaj olanağı vardır. Daha fazla kullanım alanı sağlar – İkinci el değeri yüksektir. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşa bilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button