WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İstanbul Dış Cephe Kaplama

24.06.2021
405
İstanbul Dış Cephe Kaplama

İstanbul Dış Cephe Kaplama alanında siz değerli müşterilerimize profesyonel kadromuz ile en hızlı hizmet desteğini sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Üstün performanslı ısı yalıtım hizmetlerini en uygun fiyatta ayağınıza getiriyoruz. Mantolama ile binalar dışarıdan bakıldığında oldukça zarif ve estetik bir görünüm kazanmaktadır. Erkur yapı siz değerli müşterileri için en kaliteli ve bina yapısına uygun olan malzeme ile hizmet sunmaktadır. Tüm güvenlik önlemlerini alarak personellerimiz dış cephe Kaplama hizmetini en kısa sürede bitirmek için aralıksız çalışmaktadır. Alanında profesyonel kadromuz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Erkur Yapı müşteri memnuniyeti odaklı dış cephe Kaplama hizmeti sunmaktadır. Sizler için ekonomik çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayacak kadar tecrübeliyiz. Kalite ve güvenden asla ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için sektörün en tecrübeli personelleri ile çalışmaktayız. Enerji ve yalıtımı için binanıza dış cephe Kaplama uygulanması gerekmektedir.

İstanbul Dış Cephe Kaplama Firması

Dünya nüfusu artarken elektrik ve ısı tüketimi de artmaktadır. Dolayısı ile bu durum en çok faturalara yansımaktadır. Bu artışı karşılamak için kullanılan doğal yöntemler de git gide tükeniyor. Kontrolsüz enerji tüketimi tüm dünyayı tehdit ediyor. Ancak insanların çoğu bunun farkında değildir. Sonuç olarak Dünya da var olan kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için toplumun bilgilenmesi mutlaka önemlidir. Yaşadığımız mekanlarda ısı kaybını önlemek ve dışarıdan içeriye soğuğun girmesini önlemek için İstanbul Dış Cephe Kaplama hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Binaların ısı kayıpları genellikle pencere, kapı, zemin, çatı, havalandırma sistemleri ve duvarlarda meydana gelmektedir. Binalara ısı kaybı oluşmaması için için dış cephe kaplama yapılmasını öneriyoruz. Binalar da en yüksek ısı kaybı duvarlar da olduğu için bu uygulama duvarlara uygulanmaktadır. Sonuç olarak yönetmeliğe göre hem ısınma hem de soğutma harcamalarında %50 ile %60 oranında bir tasarruf sağlanmaktadır. Dolayısı ile bu durum faturalara da yansır. Çünkü çevreyi ve doğayı korumanın en güzel tarafı da Kaplama sistemleridir. Yaşadığınız alanın daha kaliteli ve güvenli olabilmesi için dış cephe Kaplama yapılması gerekir. İstanbul Dış Cephe Kaplama ile binaların dayanıklılık ömrünün uzadığını biliyor muydunuz? Dekoratif görünüm ile binaların daha zarif ve estetik durmasını sağlıyoruz. Çünkü enerjiyi daha verimli kullanmayı amaçlayan ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için katkıda bulunuyoruz.

İstanbul Dış Cephe Kaplama Hizmetlerimiz

Öncelikle belirtmek isteriz ki dış cephe Kaplama 2000 yılında yürürlüğe giren bir kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. 14 Haziran 2020 tarihinden itibaren eski ve yeni yapılan her konuta dış cephe kaplama yapılması zorunlu kılınmıştır. Sonuç olarak elektrik tüketimini yavaşlatmak ve sizlerin tasarruf edebilmesi için bu uygulama son derece önemlidir. Sonuç olarak binaların aylık ve yıllık enerji ihtiyaçları en aza indirmiş oluyoruz. Cepheler için kullandığımız tüm malzemeler oldukça kalitelidir. Çünkü Binaların kullanım ömrünü uzatırken %50 tasarruf garantisi veriyoruz.

İstanbul Dış Cephe Kaplama Fiyatlarımız

Erkur yapı olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tekliflerini hzırlamaktayız. Çünkü Erkur Yapı ile görüşme yaparak binanızın duvarlarının uzunluğu fiyatlara etkendir. Dilerseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek net bir fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul’da en uygun fiyat garantisi veren İstanbul Dış Cephe Kaplama firmaları arasında ilk sırada yer almaktayız. Tamamıyla müşteri memnuniyeti için hizmet sunuyoruz. Siz de mantolama hakkında bilgi ve fiyat almak için 7/24 çekinmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button