WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

GÖZTEPE TADİLAT VE DEKORASYON

14.01.2022
324
GÖZTEPE TADİLAT VE DEKORASYON

İçindekiler

GÖZTEPE TADİLAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

Göztepe Tadilat ve Dekorasyon Niçin Gerekli ?  

Yıpranmış, orijinal hali deforme olmuş, kullanışsız biçimde olan alanların iyileştirmesi daha uzun yıllar o yaşam alanı için olmazsa olmaz ilk tercihtir.Modern dizayn ile yenilenebilecek sağlıklı, kullanışlı ve rahat bu yaşam alanlarının tadilat ve dekorasyon gerektiren bir bölümünü onarmak yerine yıkıp sıfırdan inşa etmek mantıksızdır. Yani kıyaslar isek diğerine nazaran çok  masraflı olmayan bir sistemdir. Her zaman daha ekonomik ve uzun ömürlü olanı tercih etmek doğru stratejidir.

Evinizde durup dururken birden bire ‘’ Göztepe tadilat ve dekorasyon firmasını arayayım da tadilat yaptırayım ‘’demezsiniz. Bir gereksinim üzerine hareket edersiniz. Mesela taşınma kaynaklı yada ömrünü tamamlayan eski bir yapıda oturuyor olmak ,İç ve dış etkenlerden kaynaklanan rutubet, pis görünüm ve ısı kayıpları gibi etkenler. Sizi bu gereksinime iten sebeplerden bazılarıdır bu saydığımız detaylar. Dekorasyon ve tadilat gerektiren bu durumlar farklı anlamlar taşımamaktadır. Yani dekorasyon sadece dekore etmek değil performans olarak en fazla verimi alabilecek hale de getirmektir.

Tabi ki bu hizmetleri alabileceğiniz firma yapısı da çok önemlidir. İşi yapacak ustalar işinin ehli midir? değil midir? çok önem arz eder. Farklı farklı meslekleri olan bu ustalarımızın Ustalık belgeleri tam ve tecrübeleri tartışılmazdır. İç mimarlarımız da alanlarında uzman olduklarından ve eğitimli bir kadro ile hizmet veriyor olmaktan dolayı da bize de firma olarak gurur duymak düşer.

GÖZTEPE  TADİLAT VE DEKORASYON FİRMALARI 

Her firmanın farklı bir çalışma politikası vardır. Sadece boya işleri için hizmet veren yada sadece alçı işleri için hizmet veren firmalar. Göztepe Tadilat ve dekorasyon bu konuda geniş yelpaze ile siz müşterilerimize her türlü tadilat ve dekorasyon işlerini yapacak ustalar ve iç mimar eşliğinde hizmet vermekte. Bütün ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde organizasyon sunuyoruz. Ekip mantığı ile çalışıyoruz.

Bazı firmalar bu detayları umursamaz. Dolayısıyla İş gelsin işimi yapıp paramı kazanayım mantığındadır. Profesyonel bir hizmet anlayışı yoktur. Bu anlayış ile hiçbir noktaya ulaşılamaz. Devamlılığın esas olması gereken sektörlerde tüm detaylar enine boyuna düşünülmeli ve ona göre bir organizasyon yapısı oluşturulmalı. Bu da vizyon sahibi bir yaklaşım ile olur.Bu vizyona sahip olan firmamız ve çalışanları sizlerin memnuniyeti için sürekli yenilikleri takip etmekte ve sizlere en iyi hizmet için gelişmekte.

GÖZTEPE TADİLAT VE DEKORASYON FİYATLARI

Bu kadar profesyonel bir ekip ile yüksek fiyatlardan ziyade uygun fiyatlara hizmet almak her müşterinin talebidir. Göztepe Tadilat ve dekorasyon olarak biz sizler için bu talebi de düşünerek piyasada ki fiyatları da baz alarak uygun fiyat politikası oluşturduk. Ayrı ayrı ustaları çağırarak farklı fiyatlar alacağınız gerçeği de göz önünde bulundurulursa, bizden alacağınız fiyatlar bu doğrultuda kesenize daha çok hitap etmektedir. Çünkü tüm uzman ekibi bünyemizde bulundurarak isterseniz götürü isterseniz yevmiye ile hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Malzemeli yada talebiniz doğrultusunda malzeme sizin tarafınızdan karşılanarak sadece işçilik ile de fiyat verebiliyoruz.

Yani özet olarak ; şahıslardan alınan hizmetler ve kurumsal firmalardan alınan hizmetler için fiyatlar değişiklik göstermekte. Tercihinizi çok talep gören firmalardan yana kullanmanız sizin faydanıza olacaktır. Dolayısıyla Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bizim gibi firmalar kusursuz hizmet moddosu ile hareket etmektedir.

GÖZTEPE TADİLAT VE DEKORASYON UYGULAMALARI

İş akışımız şu şekildedir; Öncelikle almak istediğiniz hizmet için Göztepe Tadilat ve dekorasyon firmamız ile iletişime geçiyorsunuz.Sizleri telefonda karşılayan müşteri temsilcimiz yada yetkilimize ne tür bir hizmet alacaksanız detaylı aktarıyorsunuz.Daha sonra uygulama yapılacak alana uzman ustalarımızdan yönlendiriyoruz ve yapılacak işler yerinde tespit ediliyor.Tespit edilen veriler doğrultusunda ne tür malzeme gerektiği yada ne kadar gerektiği listeleniyor ve sizlerle paylaşılıyor. Daha sonra maliyet çıkartılıyor ve temrin bilgisi verilerek onayınıza sunuluyor. Sizlerin de onayı ile işlemler başlatılıyor.

Uygulama yapma alanları çeşitlilik göstermekte. Mesela seramik işleri sadece ev içlerinde değil bir çok alan da da talep edilmekte.Duvar ustaları, Alçıpan ustaları, Fayans ve parke ustası gibi çeşitli meslekleri barındıran tadilat ve dekorasyon işleri uygulama yapılacak yerler konusunda da farklılık gösterebiliyor.

Mesela tesisat işi için fabrika,iş yeri, ofis, okul usta talep edilebilir.İşi ehline teslim etmek gerekir. Yani tahrip olan parkeler iniz için boya ustası çağırmazsınız. O işi bilen ve o işi uygulayan kişiyi tercih  edersiniz. Çünkü işin sonunda sizin memnun olup olmama durumunuz önemlidir bizim için. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşa bilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button