WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İç Cephe ve Dış Cephe Mantolama Avantajları

23.01.2021
1.115
İç Cephe ve Dış Cephe Mantolama Avantajları

Enerji tüketim konusunda toplumun bilinçlenmesi arttıkça, daha az enerji tüketimi konusunda bazı uygulamalara başvuruluyor. En etkili yalıtım sistemi olan mantolama uygulamasında ise siz değerli müşterilerimize Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Enerji maliyetini düşürmek, bakteri ya da rutubet oluşumunu ortadan kaldırmak adına iç ve dış cephe mantolama işlemlerini tercih edebilirsiniz.

İç ve Dış Mantolama Nedir?

Mantolama işlemleri sadece binanın dışına değil iç kısımlara da uygulanır. Yapının içten ve dıştan korunması ise tam koruma sağlar. Bina ömrünün daha uzun olması adına uygulanan mantolama işlemlerimiz ile konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Evinizde ses ve ısı yalıtımı yaparak huzurlu bir yaşam sürebilir, ısınızı koruyarak tasarruf edebilirsiniz.

İç ve Dış Cephe Nasıl Uygulanır?

İç ve dış cephe mantolamada dış duvar kaplamasını saran levhalar yardımıyla enerji kaybını önlersiniz. Binaların maliyetini de olumlu yönde etkiler ve inşaat için kullanılır. İç ve dış cephe kaplamasında kullanılan malzemeler, kalınlık ve ölçüler farklılık gösterir. Ücretsiz keşif yaparak sizlere kolaylık sağlıyoruz.

İç ve Dış Cephe Mantolama Avantajları

Dış cephe mantolama uygulamalarında yaşam kalitenizi artıracak birçok yarar olabilir. Biz, uygulamalarımızda sizlere fayda sağlayan tüm malzemelerin en kaliteli olanlarını tercih ediyoruz.

Avantajlar;

  • Isı yalıtımı
  • Ses yalıtımı
  • Yoğuşmanın önlenmesi
  • Isı transferinin önlenmesi
  • Rutubet oluşumunun önlenmesi
  • Yangın önleme
  • Gürültünün önlenmesi

Bu özelliklerin geniş avantajlarından yararlanabilir, evinizde daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Evinizi yangın gibi öngörülemez facialardan korur. Rutubetin zararlı etkilerinden uzak durarak, temiz hava sirkülasyonu elde edersiniz.

İç ve Dış Cephe Uygulama Fiyatları

Fiyat politikamızda öncelikli olarak ısı tasarrufunu yükseltmek vardır. Bunun için ilk olarak maliyet hesaplamalarımızda kaliteden ödün vermeden, işçilik kalitesini düşürmeden bir yol izliyoruz. Daha fazla malzeme stoku ile maliyetlerimizi daha az seviyeye indirme gayreti gösteriyoruz. En uygun fiyata kaliteyi binanıza giydiriyoruz. Bir mühendis gibi hesaplamaları yapıyor, mimar gibi dış cephe dekorasyon sıvasını uyguluyoruz. Hem cebinize hem de zevkinize hitap edecek estetik cephe mantolama işlemleri ile yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button