WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Tuzla Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
458
Tuzla Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Tuzla İlçesi Hizmetleri

İstanbul’un en güzel ilçesi neresi diye sorarsanız birçok kişiden Tuzla cevabını duyabilirsiniz. İstanbul’un en güneydeki ilçesi, orta seviyede kalabalık olan nüfusu ile son derece yaşanabilir bir bölge ortaya çıkarır. 1400 yılında Osmanlı topraklarına katılan ve o dönemden günümüze kadar Türk toprağı olarak kalan ilçe geçmişten muhteşem izler taşıyor.

Tuzla’nın eski tarihi yapılarına da yansımış durumda. Onlarca yıldır ayakta kalmayı başarmış bina sayısı oldukça fazla. Binaların yıkılıp tekrar yapılması zor olduğundan birçok insan Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ile eletişime geçerek binaları daha iyi bir hale getirmenin yollarını arıyor. Firmamız bu konuda gerekli olan adımlar neyse zaman kaybetmeden atacaktır.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Tuzla’nın denize geniş bir kıyısının olması binalarda böceklenme problemlerini de beraberinde getirmektedir. Denize yakınlık nem sorununu ortaya çıkarır. Böcekler de nemli ortamları sevdiği için Tuzla’da bolca bulunurlar. Böceklerin yapıya girişinin engellenmesinde atılabilecek en önemli adımlardan bir tanesi çatı aktarma ve izolasyon hizmetidir. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde böceklerden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Herkes oturduğu binanın güzel bir görünüme sahip olmasını istemektedir. Estetik açında güzel olan binaların gerekli yalıtım özellikleri bulunmuyorsa bu binalar değersizleşir. Ancak Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ile iletişime geçilerek yalıtım problemleri sonlandırılabilir. Dış cephe mantolama işlemi ile ihtiyaç duyulan yalıtım elde edilir. Bunun yanı sıra binanın dış görünüşünde de harika tasarımların uygulanması mümkün olur.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Tuzla’nın tarihi yapısına uygun bir işletme açmak isteyen kişiler istedikleri nostaljik havayı oluşturmak adına firmamız tarafından sunulan iç dekorasyon hizmetini alırlar. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız işletmedeki en küçük ayrıntıya kadar dekorasyonları yapmaktadır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat farkıyla yapılan bu işlemler ile işletmeler son derece çekici bir hal alır.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Denize yakın olması sebebiyle Tuzla’da yer alan yapıların su yalıtım işlemleri kusursuz olmalıdır. Eğer su yalıtımında sorun varsa binanın dayanımında düşüler ortaya çıkar. Binaların statik hesapları sürekli olarak suya maruz kalmaması durumunda geçerli olur. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat firmamız ile biran önce iletişime geçerek aradığınız hizmeti alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button