WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Levent Çatı Onarım Ve Yalıtımı

22.03.2021
532
Levent Çatı Onarım Ve Yalıtımı

Binaların çatıları ilk yapıldığında sağlam ve güvenli şekilde yapılmış olsa bile zamanın etkileri ve hava koşulları karşısında uzun süre aynı şekilde kalamaz. Zaman zaman çatıların kontrol edilmesi, hasarların giderilmesi gerekir. Eğer bina içi yalıtım iyi değilse ya da zaman içinde bozulmuşsa yine çatının bakımının yapılması, izolasyonun sağlanması gerekir. ,

Bakım, onarım ve izolasyonların yapılması, bina içi yalıtımın sağlanması birçok faydanın yanında enerji tasarrufunu sağlayacaktır. Çünkü yalıtım ve izolasyon sağlam değilse bina içindeki hava dışarı çıkacağından kış aylarında ısınma giderleri artar. Yaz aylarında da dışarıdan gelecek sıcak hava ile bina içi beklenenden sıcak olacaktır.

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat olarak profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli malzemelerimizle çatıların aktarılmasını, izolasyonunun sağlanmasını ve tadilat ve bakımlarını yapıyoruz. İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Levent’te de hizmet sunuyoruz. En önemli referansımız bugüne kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizden gelen memnuniyet bildirimleridir.

İçindekiler

Levent Çatı Aktarma

Çatıdaki kiremitlerde yer yer deformasyon ve hasar varsa çatı aktarma hizmeti sunan ekiplerimiz tüm kiremitleri ve köşeleri tutan omuz mahyalarını sökerek aktarma işlemlerini başlatır. Kırık kiremitler ayrılarak yerine yenileri konur. Kiremitlerin altındaki platformların temizliği ve yapılır. Eksiklikler varsa giderilir ve kiremitler yeniden itinayla yerleştirilir.

Levent Çatı İzolasyon

İzolasyon işlemleri binanın dışarıdaki hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için yapılır. Bunun için ses ve ısı geçirmeyecek malzemeler çatının hemen altına her yeri kaplayacak şekilde yerleştirilir. İzolasyon malzemelerinin insan sağlığına zararı olmayan türlerden seçilmesi önemlidir.

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat olarak en kaliteli ve sağlığa zararsız ürünlerle izolasyon sağlıyoruz. izolasyon sonrasında bina içinde önemli bir ısı tasarrufu sağlanmış olur.

Levent Çatı Tadilat ve Tamirat

Tadilat ve tamirat gerektiren çatılarda öncelikle nerelerde problem olduğu, neler yapılması gerektiği tam olarak tespit edilir. Ardından kiremit çatı kaplamaları, çatı iskeleti, baca dipleri, su yalıtım örtüsü elden geçirilir. Deforme olan bölümler ve parçalar değiştirilir. Çatı genel olarak çok hasarlı ise tadilat yerine tamamen yenileme yoluna gidilebilir. Her işe özel farklı uygulamalar yapılabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button