WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Altıntepe Mah. Cihadiye Cad. Bulut Apt No:3/9 Maltepe/İSTANBUL
trende

Sultanbeyli Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
175
Sultanbeyli Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Sultanbeyli İlçesi Hizmetleri

Kartal, Pendik ve Sultantepe gibi sevilen ilçeler ile komşu olan Sultanbeyli İstanbul’un en yaşanabilir ilçeleri arasında yer alıyor. İlk ismi Sultanbeyli’nin Yeri olan ilçe zamanla değişime uğrayarak bu günkü ismini aldı. Eğitim ve ulaşım yönünden oldukça başarılı olan ilçede yaşam son derece keyifli.

Sultanbeyli’de yaşam standartlarının yüksek seviyede olması insanların her zaman kaliteli binalarda yaşamasından kaynaklanmaktadır. Yapılar yalnızca estetik açıdan başarılı değillerdir. Bunun yanı sıra dayanım ve yalıtım aşamalarında da her zaman kaliteli binalar yer alır. Eğer sizin binanız bunlardan bir tanesi değilse vakit kaybetmeden Erkur Mimarlık Yapı İnşaat firmamız ile iletişime geçin.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Bildiğiniz üzere rüzgarın hızı yerden yükseldikçe artacaktır. Yüksek alanlarda her zaman rüzgar çok daha net bir şekilde hissedilir. Yapılarda çatı aktarma ve izolasyon işlemleri başarılı bir şekilde yapılmıyorsa esen rüzgarlar çatıdan binanın içerisine girer. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat bu sorunu kökünden çözerek yapının içerisine soğuk havanın ya da yağmur sularının girişini engeller.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Yapıların dayanıklı bir şekilde inşa edilmesi yeterli olmaz. Bina sakinlerinin yaşam süresi boyunca taşıyıcı elemanları koruması ve kollaması gerekmektedir. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat tarafından sunulan mantolama işlemleri yapı elemanlarını kusursuz bir şekilde korur. Gerçekleştirilen dış cephe mantolama ile tüm yalıtım ihtiyacı da karşılanacaktır.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Sultanbeyli’de yer alan işletmelerin dekorasyonları birbirleri ile çok ciddi benzerlikler taşır. Kafe ve restoranların hep aynı gözükmesi insanları farklı tasarımlara iter. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat firmamızın sunduğu dekorasyon hizmetleri de bu aşamada devreye girecektir. Firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir iç dekorasyon hizmeti alıp etkileyici alanlar oluşturabilirsiniz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Yapıların bakım işlemleri için sürekli olarak belirli harcamaların yapılması gerekir. Eğer su yalıtım işlemleri başarılı bir şekilde yapılmamışsa bakım işlemleri için ödenecek olan bedeller çok daha yüksek olacaktır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat yapıların ihtiyaç duyduğu su yalıtımlarını muhteşem bir şekilde tamamlar ve bu sebeple ortaya çıkan sorunları kökünden çözüme kavuşturur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: