WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Dış Cephe Kaplama

26.06.2021
396
Dış Cephe Kaplama

Firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde Dış Cephe Kaplama hizmeti sunuyoruz. Genellikle konutlar ve villalar için tercih edilen bir işlemdir. Bu süreçte siz değerli müşterilerimize yüksek kalite de hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor. Sektörde en kaliteli kaplama malzemeleri kullanan lider bir firmayız. Müşterilerimize farklı modellerde dış cephe kaplama örnekleri sunuyoruz. Her yıl yeni trendler çıksa da bazı modeller hiçbir zaman eskimiyor. Bu da stafor köpük dış cephe kaplama modelidir. Diğer modellere oranla stafor köpük kaplama en sık tercih edilen dış cephe kaplama modelidir. Bina dışında hem görünümü ile hem de izolasyon için kullanılan bit işlemdir.

Cephe kaplama hizmetleri için alanında tecrübeli bir firmadan hizmet almanız oldukça önemlidir. Firmamız sektörde en kaliteli malzemeleri ve ileri teknolojik ekipmanları ile üstün kalitede hizmet garantisi sunuyor. Cephe kaplama genellikle 3-4 haftada tamamlanıyor. Hava koşulları da göz önüne alındığında en geç 1 hafta daha uzar. Çalışacak personel sayısı ve hizmet verilecek binanın büyüklüğüne göre bu süreç şekil almaktadır. Müşterilerimizin çoğunluğu ahşap görünümlü kaplama modelini tercih ediyor.

Dış Cephe Kaplama Çeşitleri

  • Alüminyum Kompozit Cephe Kaplama
  • Silikon Cephe Kaplama
  • Doğal Taş Kaplama Cephe
  • Ahşap Cephe Kaplama
  • Prekast Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama denildiğinde ilk akla gelen firmaların önde geleniyiz. Sizlere Avrupa standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız siz değerli müşterileri için sektörde uzun yıllar boyunca güvenilir ve en az maliyette hizmet sunuyor. Binanın hem iç hem de dış cephesi için uygulanan kaplama yöntemleri birbirinden farklıdır. 2011 yılında yapılan kaplamanın yalıtım standartlarına uygun olması zorunlu hale getirilmiştir. Aynı zaman 2017 yılında eski binalarda dahil olmak üzere tüm binaların Enerji Kimlik Belgesi alması zorunlu hale getirilmiştir. Dolayısı ile Cephe Kaplama da zorunlu olmuştur.

Alüminyum Kompozit Dış Cephe Kaplama

Alüminyum kompozit cephe kaplama, ince ve hafif bir yapıya sahiptir. Binaların yalıtımının daha düzgün olabilmesi için ısı ve ses yalıtımı uygulanan bir işlemdir. Farklı renk ve modelde üretildiği için binaların cephesi için oldukça modern ve zarif bir görünüm sunar.

Silikon Dış Cephe Kaplama

Öncelikle bu cephe kaplama modeli galvaniz çelik malzemeden üretilmiştir. Binalar da zarif bir görünüm sunduğu için genellikle iş yerleri ve AVM’ler için tercih edilmektedir. Çünkü diğer cephe sistemleri ile son derece uyumludur. Cam taşıyabilen profiller ve yatay profiller içeren bir dış kaplama modelidir.

Doğal Taş Kaplama Cephe

Binaların dış cephesine doğal bir görünüm vermektedir. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir kaplama türüdür. Cephe Kaplama çeşitleri arasında en zarif ve gösterişli duran modeldir. Rengine özgü taş rengi ile oldukça modern bir görünümü vardır. Binaların daha güzel görünmesi ve çevre düzeni için en sık kullanılan dış cephe kaplama çeşididir.

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Doğal bir malzeme olan ahşaptan üretilen Cephe Kaplama çeşididir. Sonuç olarak binaların dış cephesine doğal bir görünüm verirken aynı zamanda şık görünmesini de sağlamaktadır. Çünkü ahşabın yanıcı özelliği olduğu için nadiren tercih edilen cephe kaplama modelidir. Her ne kadar göze güzel görünse de bazı riskleri göz önünde bulundurmalısınız.

Prekast Dış Cephe Kaplama

İçerisinde silis kumu, beyaz çimento, cam elyaf, su ve polimer karışımı olan oldukça dayanıklı, hafif ve sağlam bir dış cephe kaplama modelidir. 15 ile 20 mm kalınlığında üretilmektedir. Püskürtme yöntemi ile polyester, ahşap ya da en ufak detayların şekillenmesi için kullanılmaktadır. Aynı zamanda uygulanan akan için ekstradan ısı yalıtımı yapmaya gerek kalmaz. En sık tercih edilen Cephe Kaplama modelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button