WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

ATAŞEHİR ÇATI BAKIM ONARIM

15.11.2021
417
ATAŞEHİR ÇATI BAKIM ONARIM

Ataşehir çatı bakım onarım olarak çatılarınızı yerinde keşif yaparak ihtiyaç duyulan onarıma

sizinle beraber karar veriyoruz. Ekibimiz tüm çatıyı titizlikle inceleyerek, bacalarda, çatı

iskeleti ve kaplamasında meydana gelen hasarları tespit eder. Çatınızın tüm sorunlarına

çözüm üretiyoruz. Çatınız tadilat edilemeyecek durumda ise yine sizle karar alarak uygun

fiyatlarla yeni çatı üretimine karar verebiliriz.

İçindekiler

ATAŞEHİR ÇATI YALITIMI

Yıpranma,yırtılma delinmeye maruz kalan çatı yalıtımı malzemeleri standartlara uygun yeni

malzemeler ile değiştirilmelidir. Ne tür bir çatı veya çatı yalıtımı seçmeniz gerektiğini, ne

kadara mal olacağını uzman ekibimizden ücretsiz olarak bilgi alabileceğiniz gibi, çatınızı

yalıtarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi belirlemenize de yardımcı oluyoruz.

ATAŞEHİR ÇATI AKTARMA

Çatı sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için kaliteli, son

teknoloji İzolasyon ve Yalıtım ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Ataşehir çatı bakım onarım

kaliteli ve yüksek dayanımlı çatı İzolasyon malzemelerini uygulama ilkesi ile kaliteli hizmet

anlayışını ön planda tutmakta.

ATAŞEHİR KREMİT ÇATI AKTARMA

Kiremit çatı aktarma, özellikle kıyı kesimlerde sıcak hava veya tuzlu havaya maruz kalançatılar için mükemmel bir seçimdir. Bir kiremit çatı özellikle doğru iklimde kurulduğunda 100

yıldan fazla dayanabilir.  Ataşehir çatı bakım onarım asla çürüme yapmayan ve çevre dostu

olan kiremit çatıları sizlerle buluşturarak müşteri menuniyeti sağlamaktadır.

ATAŞEHİR ÇATI İŞLERİ

Ataşehir çatı bakım onarım çatı işleri projelerini olduğu gibi uygulamaktadır. Sonuç olarak çatılarınızın bakım onarım işlerini itina ile yapılmaktadır. İstanbul Çatı işlerinizi en uygun ve en kaliteli şekilde yapmakta, Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Çatı projelerinde sadece müşteri talepleri doğrultunda ve uygun malzeme kullanarak yapılmaktadır. Bu değişiklikler çatının kalitesinden bir şey kayıp etmeden itina ile yapılmaktadır.

ATAŞEHİR GARANTİLİ ÇATI TAMİRİ

Çatı tamiri uzman ellerle yapılmalı. Çatılarda yalıtım ısıya karşı yapıldığı gibi suya karşı da çatımızda çatı izolasyonu yapılması gerekir.Çatı yapısı ve özelliklerine uygun malzeme kullarak yapılan tamir,bakım ve onarım işlerimiz için siz müşterilerimize Garantili çatı tamiri sunmaktayız.

ATAŞEHİR ÇATI TAMIR FİYATLARI

Başka bir kilit nokta; çatı tamiri fiyatları sektörde en uygun fiyatları siz müşterilemize sunmakta.Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda almanın keyfini yaşamak için tecrübeli firmalardan teklif almak gerekli.Sektörde uzun yılların tecrübesine sahip firmamızı tercih etmenizi öneririz.

ATAŞEHİR MEBRAN ÇATI AKTARMA

Sonuç olarak mebran çatılar diğer çatılara göre daha farklı özellikltedir. Membranlar düz, dikdörtgen asfalt parçaları, kompozit veya diğer çatı kaplama malzemeleridir; Çatının tabanından yukarı doğru uygulanırlar ve genellikle tam kapsama sağlamak için üst üste binerler. Membran çatı aktarma kaplamasının, çok daha kısa kullanım ömrüne sahip olan, düzgün bir şekilde sızdırmaz hale getirilmesi çok zor olan, yalnızca birkaç yıl içinde sızma eğiliminde olan ve çok fazla bakım gerektiren geleneksel düz çatı kaplama yöntemlerinden çok daha üstün olduğu kanıtlanmıştır.

ATAŞEHİR ŞINGIL ÇATI AKTARMA

Şıngıl Çatılar, eğimli çatılar için kullanılan yeni tip modern görüntülü bir çatı malzemesidir. Shingle çatı olarakta ifade edilmektedir. Şıngıl çatılar, kompozit malzemeye benziyor, şıngılçatı aktarma hatta yakından bakıldığında maliyeti çok daha düşük. Benzer şekilde yalıtım özelliği ile de tercih sebebidir.

ATAŞEHİR AHŞAP ÇATI AKTARMA

Ahşap Çatılar, bir kelimeyle konut mülkleri için gerçek bir klasik çatı kaplama ürünüdür ve belki de piyasadaki diğer tüm seçeneklerden estetik olarak en hoş olanıdır. Asfalt ve çelik gibi malzemeler düşünebilirsiniz, belirtildiği gibi bu bir ahşap yapıdan çok güzel bir çatı kaplama malzemesidir. Belirtildiği gibi diğer çatı kaplama sistemlerini geride bırakan bir ahşap çatının birçok faydası vardır. Bu noktada ahşap çatılar güzel görünmesinin yanı sıra sağlam, bu amaç için çevre dostu ve enerji tasarrufludur.

ATAŞEHİR ÇELİK KONSTRÜKSİYON UYGULAMA

Ataşehir çatı bakım onarım şekil değiştirme kabiliyeti olan bu ekonomik çelik konstrüksiyonuygulamaları alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Kullanım Kolaylıkları :- Depreme dayanıklıdır. – Şekil değiştirilme kabiliyeti vardır. – – Bakım gerektirmez – Ekonomikömrü 80-100 yıldır. – Amortisman değeri yüksektir. – Ekonomiktir. – Zayıf (Problemli), zeminler üzerinde inşa edilebilir. – Projesiz, üretimi ve montajı yapılamaz. Kalifiye eleman gerektirir. – Kalitesi, güvenilirliği yapı ömrü süresince kolayca kontrol edilebilir.  Deprem sonra deforme olması halinde, sadece deforme olan parçalar değistirilerek yapı ömrüne devam edilebilir. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşa bilirsiniz. Bizler en kısa zamanda sizlere dönüş sağlayacağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button