WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON

15.01.2022
253
İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

İstanbul Tadilat ve dekorasyon ;evini, iş yerini, ofisini, mağazasını, kış bahçesini, yaz bahçesini değiştirmek ve yaşam alanlarında restorasyon yapmak isteyen tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uzman ekibi ile hizmet vermektedir.Hizmetlerimiz arasında; ayrıca talep edildiğinde  peysaj mimarisinde kapsamına giren onarılması gereken noktaların tadilatı da uzman peysaj mimarlarımız tarafından yapılıyor.

Evinizde yapılmasını arzu ettiğiniz tadilatlarda sizlerin değiştirmek ya da onarmak istediğiniz yerleri uzman personelimize detaylı bir şekilde aktarmanız ile süreç başlar.Yapılacak işin mahiyetine göre konusunda uzman arkadaşımızı saha yerinde tespit için evinize yönlendiririz.Gelen ekibimiz tüm detayları not alarak uygulamayı yapacak usta,mimar vb.alanında eğitimli kişiye aktarır.Kullanılacak malzemeler tespit edilir.Bu bağlamda sizlere en uygun fiyat teklifleri oluşturularak onayınıza sunulur.Onayınızı takiben işlem başlatılır.

İstanbul Tadilat ve dekorasyon yanlızca evinizde ki genel tadilat işlemlerini yapmaz.Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişikliklere de cevap verecek bir ekip ile sonradan eklenmesini istediğiniz dekoratif malzemeler kullanarak yaşam alanınızı değiştirecek her tür projeyi mimarlarımız yönlendirmesi ile koordine edebilirsiniz.Siz hayallerinizi ustalarımıza ve iç mimarlarımıza iletin,onlar sizin hayal ettiklerinizi hayata geçirsin.Bilindiği gibi evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz ve huzur bulduğumuz öncelikli ve tek yaşam alanımızdır.Dolayısı ile bu noktada yapacağınız her güzel hizmet karşılığını size memnuniyet olarak sunar.

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON FİRMALARI 

Bünyemizde bulundurduğumuz mimarlar ve sertifikalı ustalarımız ile güçlü bir tadilat ekibi oluşturduğumuz için İstanbul Tadilat ve dekorasyon firmaları  arasından en çok tercih edilen firma olarak öne çıkmaktayız.Gücümüzü bu uzman  ve donanımlı ekip ile yaptığımız kaliteli işlerden alıyoruz.

Mutfak ,banyo,salon,ebeveyn banyosu,yatak odası,çocuk odası dekorasyon ve tadilatları sektörel tüm yenilikleri takip ederek geniş hizmet yelpazesi ile sizlere sunulmakta.Kırılmış fayanslar ,parke tadilatı , kartonpiyer tadilat ve dekorasyonu için farklı ustalar ;duvar kağıdı, boya ve sıva için farklı farklı ustalar ile çalışmak epey bir karışık durumdur.Hepsinin bir arada bulunduğu tek bir çatıdan yönetilen bir hizmet tercihi çok daha profesyoneldir. İstanbul Tadilat ve dekorasyon firması olarak tüm olabilecek hizmetler tarafımızdan tespit edildiği için önceden belirlenen meslekler ile ilgili meslek eğitimleri almış personel ile işbirliği içerisinde kusursuz biz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON FİYATLARI

İş yerleri için farklı dekorasyon uygulamaları tatbik ediyoruz.İş yerinin istenilen projeye göre tadilat gerektiren noktaları belirleniyor. Günümüzde iş yerlerinde farklı dekoratif malzemeler görmekteyiz. Görselliğin ön planda olduğu sektörler özellikle bu ilgi çekici malzemeleri tercih ederek daha da talepkar olmayı hedefler.Biz de bu yönde ki taleplere göre bir çalışma stili belirleriz. Genelde iş yerlerinde fazla vakit geçiren şirket sahipleri çok fazla dekorasyon değişiklikleri yaptırmakta. Bazen bulunduğumuz alanı değiştirerek duygularımızın da dışa vurumunu gerçekleştiririz.

Firmamızdan talep ettiğiniz uygulamalarda kullanılacak malzeme yapılacak işleme göre belirlenir.Uygulama alanı için belirlenecek malzemeler hangi kalite ve hangi markayı tercih ediyorsanız fiyatlandırma da ona göre yapılır.Kullanılacak malzemelerin teknik detay bilgileri de uygulamayı yapacak eğitimli ustalarımız tarafından sizlere aktarılır.Sizlere en uygun maliyet ve fiyatları çıkartacağımızdan şüpheniz olmasın.Müşteri memnuniyetini sağlayacak her türlü insiyatifi firma olarak almaktan kaçınmıyoruz.

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON UYGULAMALARI

İstanbul Tadilat ve dekorasyon uygulamaları hayata geçirirken bu esasları dikkate alır. Dekorasyon çok geniş alanlarda uygulanabilecek bir yöntem ve eylemdir. Var olan bir mekanı değişiklik yaparak ve bu amaçlı üretilen malzemeler ile daha da güzelleştirmektir. Tadilat ise;var olan bir malzeme yada ürünün hasar görmüş, yıpranmış yada zarar görmüş bölümleri üzerinde bir nevi tedavi işlemidir. Yani orijinal haline döndürme de diyebiliriz. İşinin ehli bir ekip ile bu işlem ustalıkla yapılır. Kadronuzu oluştururken bu detaylara dikkat ederek planlama yapmanız en akıllıca iştir. Bizim işimiz sizlerin mutlu olacağı alanları en doğru ve en güzel hamlelerle istenilen hale getirmek. Ek olarak yapılması gereken kartonpiyer yada strafor kullanılacaksa mimarlarımız tarafından projelendiriliyor. Siz müşterilerimizle ortak çalışma doğrultusunda ,olmasını istediğiniz şekle uyarlanıp uygulama yapılıyor. Ön tadilat gerektiren durumlar da olabiliyor. Bu durumda da gerekli personel yönlendirilip uygulamaya başlanıyor. İstanbul Tadilat ve dekorasyon taahhüt işleri emek, bilgi ve eğitimin doğru uygulamalar ile harmanlandığı bir hizmet sunarak sizlere konforlu yaşamınız için katkı sağlıyor. Evinizi yenilemek için uzman ekiplerin yönlendirmesi ile arzu ettiğiniz güzelliklere sahip olmak için İstanbul Tadilat ve dekorasyon firması ile iletişim kurmanızı öneririz. Firmamız hakkındaki detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button