WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Üsküdar Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
483
Üsküdar Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

İçindekiler

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Üsküdar İlçesi Hizmetleri

İstanbul resimlerine bakarken Kız Kulesi’ni görmemek mümkün değildir. Uzun bir sahil şeridinden izlenebilen Kız Kulesi Üsküdar ilçesinde yer alır ve ilçe sırf bu yüzden dahi oldukça değerlidir. Boğazın köşesinde yer alan Üsküdar’ın insanlar tarafından çok beğenilmesi nüfusunun da devamlı olarak artmasına sebep olmaktadır.

İlçe çok uzun süredir İstanbul’un cazibe merkezlerinden bir tanesidir. Bu sebeple de eski binaların oldukça yoğunlukta olduğu ilçelerden bir tanesidir. İnsanların yaşam kalitelerini yukarıya çıkarabilmeleri adına bu eski binalarda tadilatları yaptırmaları şarttır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat tam da bu aşamada devreye girer. Dolayısıyla Firmamız, binaların tadilat ve imalat işlemlerinin tamamını gerçekleştirebilecek donanıma ve tecrübeye sahiptir.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Eski binalarda en sorunlu yerlerden bir tanesi çatıdır. Dolayısıyla Çatıların özenli bir şekilde inşa edilmemesi birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Çatılardaki hatalar sebebiyle ortaya çıkan ısı köprüleri binanın kalitesini düşürmeye yetecektir. Çatı aktarma ve izolasyon işlemlerinin kusursuz bir şekilde yürütülmesinin arından köprüler ortadan kalkar ve tam anlamıyla bir yalıtım söz konusu olur. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat firmamız tarafından sunulan bu hizmet alınmadığı sürece sorunlar devam edecektir.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

İstanbul’un birçok bölgesi ısınmak için doğalgaz tercih eder. Üsküdar’da yer alan binalar ne kadar eski olursa olsun doğalgaz ile ısınmaktadır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat tarafından gerçekleştirilen mantolama işlemleri olmadan doğalgaz faturaları oldukça kabarık gelir. Ancak dış cephe mantolama işlemleri ile faturalarda %50’ye varan indirimler gözlemlenecektir.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

İç dekorasyonda kullanılan malzemeler her zaman birbirine benzer özellikte olurlar. Dekorasyonda fark yaratmak isteyen işletmelerin profesyonellerle çalışması gerekecektir. Dolayısıyla İç dekorasyon konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız muhteşem tasarımlar ile karşınıza gelir. Ayrıca Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ayrıcalığı ile birlikte insanların bulmakta zorlanacağı birçok malzeme kolayca temin edilecektir.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Firmamız binalarda yaşanan koku sorununa karşı da çözüm üretmeyi başarır. Su yalıtım işlemlerinin kısa sürede tamamlanması kokunun da ortadan kalkması anlamına gelir. Dolayısıyla Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ile iletişime geçmezseniz kokunun giderilmesi için gösterdiğiniz çaba boşa gidecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button