WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Tuzla Çatı Onarım ve Yalıtımı

31.03.2021
854
Tuzla Çatı Onarım ve Yalıtımı

Çeşitli binaların çatı kısımları zaman zaman bir bakım ve onarıma ihtiyaç duyabiliyor. Çünkü burada yer alan malzemeler geçen süreç içerisinde birtakım zararlar görerek verim performansını kaybedebiliyor. Kiremitlerin veya çatı yalıtım bileşenlerinin bazı deformasyonlara uğraması, ilgili ortamın konforunu bozucu çeşitli etkiler ortaya çıkarabiliyor.

Önemli ölçüde binalarda beklenmedik ısı kayıplarının meydana gelmesi çoğu zaman çatı hasarlarından kaynaklı oluşabiliyor. Suyu veya rüzgârı sızdıracak şekilde çatı alanlarında bir tahribat durumu varsa en kısa sürelerde bunun için gerekli çözümleri üretmek gerekiyor. Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat firmamız bu yönde bir desteğe ihtiyacı olan kişilere en iyi kalitede hizmetlerini verebiliyor.

Tuzla Çatı Aktarma

Binaların çatı kısımlarındaki tahribatı gidermenin ve onu eskisinden daha güçlü bir hale getirmenin en önemli yolu, çatı aktarma işlemlerinin yapılmasıdır. Bu profesyonel çalışma sürecinde çatılarda yer alan ve kırık olan kiremitler tek tek kontrol edilir ve hasarlı olanlar yerinden çıkarılırlar.

Kiremit kaplarında da bir zarar görme ve tahribat duruma varsa onlar da duruma göre tamir edilirler. Çatı taşıyıcı elemanların yerine yeterli sağlamlığa sahip yeni ürünler konulur ve işlemler bu şekilde tamamlanır.

Firmamız çatı aktarma işlemlerini talepleriniz doğrultusunda en iyi kalitede yapabiliyor. Gerekli iletişim bilgileri ile bizlerle her zaman kolaylıkla temasa geçebilir ve ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz.

Tuzla Çatı İzolasyon

Yapılar içerisinde başarılı şekilde ısı yalıtımının sağlanması her zaman mümkündür. Ancak bunun için izolasyon işlemlerinin ortama uygun olarak sorunsuz gerçekleştirilmesi gereklidir. Çatı izolasyonu, temel fonksiyonu olarak ısı konusunda bir denge sağlamasının yanı sıra su ve ses yalıtımı için de destekleyici bir rol üstlenir. Bu bakımdan çatı izolasyonunun her yapı için önemi büyüktür.

Tuzla Çatı Tadilat ve Tamirat

Binaların çatı bölümleri, bulunulan ortamın hava koşulları ve şartlarına bağlı olarak bazen birtakım olumsuz etkiler altında kalabiliyor. Çatıların iskelet kısımları, su izolasyon örtüleri ve kiremit çatı kaplamaları bundan önemli ölçüde etkilenebiliyorlar.

Meydana gelen bu durumdan en kısa sürelerde kurtulmak için iyi bir tadilat ve tamirat çalışmasının yapılması gerekiyor. Firmamızın uzman personelleri titizlik ve özveriyle her hasar durumuna yönelik ilgili çalışmaları başarıyla yapabiliyor. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button