WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Pendik Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
513
Pendik Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

İçindekiler

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Pendik İlçesi Hizmetleri

Gebze ve Tuzla’ya komşu olan Pendik İstanbul’un en çok sevilen ilçelerinden bir tanesi. Konumu itibariyle muhteşem bir yaşam alanı sunan ilçede tüm etmenler mevcut. İstanbul’un Roma İmparatorluğu’na ait olduğu dönemlerden beri bir yerleşim yeri olarak kullanılıyor. İsmi de o dönemden gelen ilçe beş duvarlı anlamına gelmektedir.

Pendik’in bu kadar eskilere dayanan bir tarihinin olması yaşanılan binaların da sorunlu olmasına sebep olur. Dolayısıyla Birçoğu eski olan binalarda günümüzün yapı kullanım şartlarının birçoğu karşılanmaz. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat olarak bizler İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Pendik’te de imalat ve tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla Binalarınızın tüm ihtiyaçlarının karşılanması için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Denize kıyısı olan ilçelerde nem oranı son derece yüksek olmaktadır. Eğer yapıların çatıları doğru bir şekilde tasarlanmazsa ya da bu tasarımlar gerektiği gibi uygulanmazsa nemin de etkisiyle böceklenme problemleri ortaya çıkacaktır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat yapının her bölgesi için sunduğu hizmeti çatı kısmı için de sunar. Çatı aktarma ve izolasyon hizmetimizi alarak binanızdaki böceklenme problemlerine bir son verebilirsiniz.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

İstanbul yaz aylarında kavrulan illerimizden bir tanesi. Özellikle Pendik’te sıcağın yanı sıra yüksek nem oranı insanların evlerinde duramamasına sebep oluyor. Tabi ki Erkur Mimarlık Yapı İnşaat ile daha öncesinde iletişime geçmiş ve dış cephe mantolama hizmetini almış olan yapılarda bu problemden bahsetmek mümkün değil.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Pendik’te hizmet verecek bir işletme ya da ofis açacaksanız bunun için iç dekorasyon hizmeti almanız gerekli. Alacağınız bu hizmet ile birlikte sahip olduğunuz alanı olabilecek en iyi şekilde kullanmayı başarabilirsiniz. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat daha önce hiçbir yerde görmediğiniz dekorasyon ürünleri ile sizlere özgün bir hizmet sunacaktır.

Erkur Mimarlık Yapı İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Yapılar iyi bakılmazsa kısa sürede deformasyona uğramaktadır. Su yalıtım işlemleri gerçekleşmezse deformasyon süreci çok hızlı bir şekilde ilerler. Dolayısıyla Çok kısa zamandır kullanılan yapılarda büyük problemler ortaya çıkacaktır. Erkur Mimarlık Yapı İnşaat su yalıtımında karşılaşılacak tüm problemlere karşı çözümler üretmeye devam ediyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button