WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Maltepe Dış Cephe Mantolama

11.03.2020
825
Maltepe Dış Cephe Mantolama

Maltepe

Maltepe ilçesinde Erkur Yapı olarak yıllardır süre gelen çalışmalarımız sonucunda birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler ve yanıtlar aldık. Uzun bir süredir birlikte çalışma yaptığımız iş ortaklarımız sayesinde müşterilerimize fiyat ve hizmet kalitesi olarak en iyisini vermeyi amaçladık. Kalite & Müşteri memnuniyeti adına en iyisini hedefleyip başarıya ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için hiçbir zaman durmadık, daha çok çalıştık ve çalışmaya her zaman devam edeceğiz.

Maltepe Dış Cephe Mantolama

Mantolama, bina dış duvarlarının ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasına verilen isimdir. Yalnızca dıştan değil, içten veya sandviç duvar olmak üzere 3 farklı mantolama yöntemi mevcuttur. Mevsim şartlarına göre ısı ve enerjiden tasarruf edebileceğiniz ve her binada mutlaka olması gereken bir yöntemdir.

Maltepe Ses Yalıtımı

Binalarda ses yalıtımı sadece sağlık kuruluşları, fabrikalar ya da iş yerleri için değil konutlarda da bir ihtiyaç haline gelmiştir. Gürültünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bu sistemler sayesinde daha rahat, konforlu ve sessiz bir yaşam alanına kavuşmanız mümkün olacaktır.

Maltepe Çatı Ustası

Binanızın çatı onarım ve tadilat işlerinde kurumsal firmalar bünyesinde ve uzman yardım ile çözüm sağlamanız sizler açısından sağlığınız, ekonominiz ve güvenliğiniz adına büyük önem taşımaktadır.Erkur Yapı olarak çatı ustası arayışında iseniz profesyonel ekibimiz ile Maltepe’de sizler için hizmet vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Çayan Ertek dedi ki:

    Binamızın mantolama işinde şantiye süresi boyunca bilgi ve ilgilerini bizlerden esirgemeyen erkur mimarlık yapı müh. Şantiye sorumlusu ve firma yetkilisi sayın; Volkan KURBAŞ’a göstermiş olduğu yardımlardan ilgili ve öz verili ekibinin çalışmalarından dolayı tüm daire sakinleri ve şahzım adına teşekkürlerimizi sunar işlerinizde başarılar dileriz

    1. Erkur YAPI dedi ki:

      Çayan bey yorumunuz için teşekkürler, yeniliklere açık olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek herzaman daha iyiyi arayarak en yüksek değeri elde etmek tek amacımız

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button