WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Acıbadem Çatı Onarım ve Yalıtımı

27.02.2021
548
Acıbadem Çatı Onarım ve Yalıtımı

Çatıların onarım ve bakımlarının yapılmaması, gerekli yalıtımın sağlanmaması binalarda ciddi bir ısı kaybına neden olur. İçeriden dışarıya ve içeriden dışarıya hava akışına engel olamayacak durumdaki çatılar yaz aylarında binanın çok sıcak olmasına, kış aylarında ısıtılmış havanın muhafaza edilememesi nedeniyle soğuk olmasına neden olur. Dolayısıyla çatıların belirli periyotlarla profesyonel ekiplerce incelenmesi ve eksikliklerin giderilmesi gerekir.

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şirketi olarak İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Acıbadem’de de çatı yalıtımı, izolasyonu, bakım ve onarımı, gibi konularda hizmet sunuyoruz. Dolayısıyla Alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız en doğru tespitleri yapar ve kaliteli malzemelerle üst düzey bir yalıtım için gerekenleri yapar.

İçindekiler

Acıbadem Çatı Aktarma

Çatı aktarma işlemleri için öncelikle kiremitler ve köşelerdeki omuz mahyaları gibi destekleyici diğer bölümler çalışanlarımız tarafından tamamen sökülür. Kırılmış, kullanılamayacak derecede deforme olmuş parçalar çıkarılır. Kiremitlerin altında kalan ahşap iskeletlerin temizliği, tamiratı yapılır. Değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilir.

Yağmur sularının çatıda birikmemesi için yapılan giderler temizlenir. Suyun akışını sağlayacak yeterli eğimin olup olmadığı kontrol edilir ve gereken duruma getirilir. Son olarak ısı ve ses yalıtımını sağlayacak izolasyonlar yapılır. Özenle yapılan tüm bu işlemler tam bir koruma sağlayacaktır.

Acıbadem Çatı İzolasyon

Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şirketi olarak yağmur, kar, fırtına, deprem gibi doğal olaylar karşısında en çok etkilenen bina bölümlerinin tadilatını yapıyoruz. Dolayısıyla Çatılar hava etkenlerinden en çok etkilenen bina bölümlerinden biridir.

Bu nedenle çatıların izolasyonunun yapılmasıyla sıcak ve soğuk havanın giriş çıkışı engellenir ve enerji tasarrufu sağlanır. Çatıdaki küflenmelerin ve küflenme nedeniyle ortaya çıkan kötü kokuların önüne geçilmiş olur. Firmamız izolasyon öncesinde her bina için en uygun izolasyon malzemesini tespit eder ve her işe özel çalışmalar yapar.

Acıbadem Çatı Tadilat ve Tamirat

Çatı ve çatı yalıtım malzemeleri hakkında yasal olarak belirlenmiş bazı standartlar bulunur. Zaman içinde ortaya çıkan hasarlar ve deformasyonlar bu standartlara uygunluk halini yok edebilir. Dolayısıyla Böyle durumlarda kiremit çatı kaplamaları, baca dipleri, su dereleri, çatı iskeleti, su yalıtım örtüsü tadilatı gerekir.

Hasarlı ve fonksiyonunu yerine getiremeyecek kadar eskimiş çatıların ve çatı elemanlarının tadilat yerine yeniden yapılması da gerekebilir. Firmamız kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla müşterilerimize bu alanlarda destek sunar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button