WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İstanbul Çatı Onarım ve Yalıtımı

26.03.2021
483
İstanbul Çatı Onarım ve Yalıtımı

Yaşam alanlarının daima insanlara gerekli konforu sağlayacak şekilde iyi bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bulunulan ortamda hemen her bir bölümün kendisine özgü olacak şekilde bir önemi vardır. Ancak özellikle bu noktada çatı bölümlerine özel bir hassasiyet ve dikkat vermek gereklidir.

Çünkü gerek ısı dengesini sağlama ve gerekse de bunu muhafaza etme noktasında bu bölümlerin bir işlevselliği olmaktadır. Çatı yalıtımı iyi olan bir yapı içerisinde insanlar daima kendilerini daha rahat hissederek yaşamlarını sürdürebilirler.

Bu bölümlerde eğer bir arıza veya teknik hasar varsa bunun profesyonellikle çözümlenmesi gereklidir. Erkur Mimarlık Mühendislik ve İnşaat firması olarak bizler her türde konuya ilişkin olarak en kaliteli hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. Dolayısıyla Çatı onarım ve yalıtım işlemleri kapsamında gerekenleri yerine getirebilmekteyiz.

İçindekiler

İstanbul Çatı Aktarma

Yapılarda çatı bölümlerinde bazen istenmeyen türde birtakım hasarlar ve tahribatlar meydana gelebilmektedir. Çatılarda koruma görevini üstlenen kiremitler bazen kırılarak parçalanabilmektedir. Dolayısıyla Bu da ortamdaki konforu bozucu bir etki meydana getirebilmektedir.

Duruma uygun şekilde hareket edilerek bu aşamada tahrip olan malzemelerin değişiminin yapılması gereklidir. Firmamız bünyesinde yer alan uzmanlarımızla bizler her türde yıpranmış kiremitler ve malzemelerin değişimi işlemlerini yaparak sorunları kısa sürelerde giderebilmekteyiz. Gerekli temizlikleri ve bakım işlemlerini bu doğrultuda gerçekleştirebilmekteyiz.

İstanbul Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu işlemi hemen her türde yapı için önemli olan ve yapılması gereken işlemlerden biridir. Çünkü çevresel birtakım rüzgâr ve çeşitli olumsuz hava koşulları gibi etkenler istenmeyen bir şekilde ilgili ortama birtakım zararlar verebilmektedir.

Erkur Mimarlık firması olarak bizler oldukça başarılı bir şekilde çatı izolasyon işlemlerini yüksek kaliteyle yapabilmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman bu konuda bizlerden gerekli destekleri alabilirsiniz.

İstanbul Çatı Tadilat ve Tamirat

Binaları daima sağlam ve dayanıklı bir hale getirmek için çatı tadilatı işlemlerinde titizlikle hareket etmek gerekmektedir. Çatılarda yer alan kiremit bölümleri için uygun tahtalardan ve membran örtülerden destek alınması gereklidir.

Yine bunun yanı sıra baca dipleri için de su yatılımı özelliği olan kaliteli örtülere bu alanda yer verilmelidir. Firmamızın uzman ekipleriyle bizler bu doğrultuda ilgili alanlar için gerekli tamirat ve onarım işlemlerini başarıyla yerine getirebilmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button