WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

İzmir Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

30.08.2020
475
İzmir Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

İzmir Bölgesi Hizmetleri

   Her yeri ayrı bir güzel, ayrı bir cennet olan bir ülkede yaşıyoruz. Bu cennet yerlerden birisi olan İzmir, ülkemizin batısında, Ege Denizi’nin kıyısında yer alan güzide bir şehirdir. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi insanları mutlu, sıcakkanlı ve misafirperverdir. Türkiye’nin 3. büyük şehri olan İzmir, herkesin gitmek ve yaşamak istediği bir yerdir. Türkiye’nin 3. büyük şehri olması, İzmir’in ne kadar yaşamaya uygun bir şehir olduğunu gösteriyor bize. Ekonomik, ulaşımı rahat ve sakin bir şehirdir. Bunların yanında, insanların temel ihtiyaçlarından birisi olan barınmayı sağlamak için de çok güzel evleri vardır. Biz de, İzmir’de sizlerin barınma ihtiyacınızı karşılarken, yani evinizde otururken, konforlu bir hayat sürmeniz için çalışan bir firmayız. Hayatın her alanının çok zor olduğu bu dönemde, evinizin size problem çıkarmasını istenmeyen bir firmayız. Peki biz kimiz? Biz, Erkur Yapı İnşaat adıyla size en iyi hizmeti garanti eden bir dostuz. Sizlere evlerinizle alakalı birçok konuda hizmet vermekteyiz.

Dış Cephe Mantolama Hizmeti

   Erkur Yapı Mimarlık İnşaat olarak size verdiğimiz en temel hizmetlerden birisi, dış cephe mantolama hizmetidir. Ortalama 1 ile 4 hafta arasında bir sürede binanızın mantolamasını tamamlıyoruz. Bu hizmeti sizlere işinde uzman olan ekibimiz vereceği için binanızda %50 ye varan ısı tasarrufu sağlayacağız. Bina dış duvarlarınızı bütün dış etkenlerden koruyacağız. Binanızın dış cephe mantolama hizmetini yaparak, saydıklarımız dışında size bir sürü avantaj sağlayacağız.

Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

   Bir binanın en temel taşlarından birisi sağlam bir çatısının olmasıdır. Erkur Yapı Mimarlık İnşaat olarak sizlere bu hizmeti vermekteki asıl amacımız da budur. Çatı aktarma ve izolasyon hizmeti için bizler en iyi ustalara sahibiz. Her çatının gereksinimi farklıdır ve bizim ustalarımız da bunun bilincinde. Haftanın 7 günü sizlere hizmet vermek için, çatılarınızın sorunsuz olması için kaliteli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İç Dekorasyon Hizmeti

   Bir binanın sağlamlığı kadar iç dekorasyon kısmı da önemlidir. İnsanoğlu olarak bizler, ilk çağlardan beri bulunduğumuz yeri süslemek isteriz. Sizler için Erkur Yapı Mimarlık İnşaat bünyesinde iç dekorasyon hizmetini verecek uzman bir ekibimiz var. İçeriye girdiğinizde içinize huzur dolduracak bir ortam yaratacağız. Sizinle kuracağımız sürekli iletişim ile sizleri en iyi yansıtan dekorasyon hizmetini evinize uygulayacağız. Evinizde olduğunuz her dakika keyif alacağınızın garantisini veriyoruz.

Su Yalıtım Hizmeti

   Bir bina da ısı yalıtımı kadar su yalıtımı da çok önemli bir etkendir. Erkur Yapı Mimarlık İnşaat güvencesiyle bu hizmeti almaya ne dersin? Bizlerden alacağınız bu hizmetin içinde duvar su yalıtımı, temel su yalıtımı gibi evinizin her yerini kapsayan su yalıtımı hizmetlerini de almış olacaksınız. Sizler için güvenli bir ortam oluşturacak ekibimiz ve güler yüzlü iletişim kuracak personellerimizle çok mutlu olacaksınız.

   İzmir’de hizmet veren Erkur Yapı Mimarlık İnşaat firması olarak, sizlerin evlerinizde rahat etmenizi sağlıyoruz. Su yalıtımı, ısı yalıtımı, iç dekorasyon ve çatı aktarma gibi hizmetlerimizle, sizlerin evinizde keyifle oturmanızı sağlıyoruz. Evinizin her türlü işlemleri, bizimle iletişime geçmenizle yapılacaktır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button