WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Tarabya Çatı Onarımı Ve Yalıtımı

30.03.2021
526
Tarabya Çatı Onarımı Ve Yalıtımı

Binaların üst bölümü olan çatıların tahrip olan yerlerinin onarılması ve çatıda daha büyük sorunların önlenmesi adına çatı onarımı işleminin yapılması gerekiyor. Bu işlem sayesinde çatıların akıtması veya ısınma problemlerinin yaşanması engellenebiliyor. Erkur Mimarlık isimli firmamız Tarabya çatı onarımı ve yalıtımı alanında 2003 yılında beri hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla müşterilerinin en yeni çatılara sahip olması adına titizlikle çalışıyor.

İçindekiler

Tarabya Çatı Aktarma

Erkur Mimarlık şirketimizin hizmetleri arasında Tarabya çatı aktarma bulunuyor. Çatıda yer alan kiremitlerin değiştirilmesini kapsayan bu hizmetimiz sayesinde çatıların akıtma ve soğuğun binaya girmesi gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Yıllar içerisinde kırılan veya çürüyen kiremitlerin tamamını çatıya çıkarak inceliyor ve tek tek eski kiremitleri yerlerinden söküyoruz. Sonrasında da yeni kiremitleri çatıya yerleştirerek sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Ayrıca kiremit değiştirme işlemi sırasında kiremitlerin yerleştirildiği çatı taşıyıcıların yıpranıp yıpranmadığını da kontrol ederek yıpranan bölümlerin yenilenmesini sağlıyoruz.

Tarabya Çatı İzolasyon

Çatıyla kaplanan yaşam alanlarında ortaya çıkan ısı kaybının önlenmesi adına yapılan mantolama işlemi çatı izolasyon olarak anılıyor. Dolayısıyla Bizler sektörde sahip olduğumuz deneyim sayesinde Tarabya’da çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan kişilerin çatıların ısı kaybı yaşatmalarını önlemek adına yıl boyunca aralıksız çalışıyoruz.

Yaptığımız mantolama çalışması sayesinde bina içlerine soğuğun girmesini ve bu sebeplerle daha fazla doğalgaz yakılmasını önlüyoruz. Ayrıca ısı farkları nedeniyle ortaya çıkan rahatsızlıkları ortadan kaldırıyoruz. İzolasyon hizmetimiz kapsamında taş yünü, eps, cam yünü ve xps gibi izolasyon malzemelerinden yararlanarak çatılardaki ısı kaybının önlenmesini sağlıyoruz.

Tarabya Çatı Tadilat Ve Tamirat

Çatı tadilat ve tamirat binaların ihtiyaç duyduğu yenileme işlemlerindendir. Firmamız bu ihtiyaçların karşılanması adına Tarabya’da hizmet veriyor. Çatılarının tadilatının yapılmasını isteyen kişilerin öncelikle çatılarında detaylı bir inceleme yaparak çatının tadilata uygunluğunu tespit ediyor. Tespit etme işleminin ardından ise firma elemanlarımız ilk olarak çatı kiremitlerinin kontrolünü yapıyor ve detaylı incelemede hasar gören kiremitlerin kaldırılmasını sağlıyor. Çatıda yapılan inceleme esnasında ise kiremitlerin zarar görmemesine özen gösteriliyor. Google

Baca dipleri su geçirme olayının sıklıkla yaşandığı çatı alanları arasında bulunuyor. Bu nedenle baca diplerinde de izolasyonun bulunması gerekiyor. Firmamız tadilat esnasında baca diplerini de kontrol ediyor. İzolasyonu bulunmayan bacaların izolasyonunun yapılması ve eski izolasyonların değiştirilmesini sağlıyor. Ayrıca elemanlarımız çatı taşıyıcı sistemlerini de kontrol ediyor ve bu kontrol sırasında taşıyıcı sistemlerin işlevini kaybettiğini fark ettiğinde taşıyıcıların değişmesini sağlıyor.

Çatıda bulunan su yalıtım örtülerinin değişimi ve su derelerinin kontrolü de çatı tadilatı esnasında firmamız tarafından yapılan işlemler arasında yer alıyor. Firmamız tüm bu işlemler için deneyimli personeliyle çalışarak tadilat, onarım ve bakımının en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Ayrıca bu hizmetler için uygun fiyatlar belirliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button