WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Ataşehir Çatı Onarım Ve Yalıtımı

28.02.2021
495
Ataşehir Çatı Onarım Ve Yalıtımı

Binaların koruyucu elemanları çatılardır. Çatı ismi verilen bu yapılar bina içerisine yağış veya soğuk girmesini engellerler. Kiremit veya yapı malzemeleri kullanılarak yapılan çatılar zaman içerisine zamana yenik düşerler. Bu durumlarda çatıların onarımı ve tamirinin yapılması gerekir. Buna ek olarak soğuklara karşı ısı kaybının önlenmesi adına çatı izolasyonunun da yapılması gerekir. Böylelikle faturalardan tasarruf edilebilir.

Erkur mimarlık mühendislik ve inşaat firması olarak çatılar için aktarma, izolasyon ve tadilat hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde çatı akması gibi sorunları ortadan kaldırarak insanların daha konforlu ve sorunsuz bir yaşam sürmesini sağlıyoruz. Çatı hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kişilere ücretsiz keşif hattımızla yardımcı oluyoruz. Bize ulaşanların adreslerine giderek çatılarında ücretsiz keşif yapıyor ve keşif sonunda fiyat teklif ediyoruz. Teklif ettiğimiz fiyatın kabul edilmesi sonrasında da uygun zamanda tadilat, tamirat, izolasyon veya aktarma hizmetlerimizi veriyoruz.

İçindekiler

Ataşehir Çatı Aktarma

Erkur Mimarlık Yapı firması olarak sunduğumuz hizmetler arasında Ataşehir çatı aktarma hizmeti bulunur. Çatı aktarma hizmeti kapsamında Ataşehir’de bulunan kişilerin çatılarının yenilenmesi ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Çatı aktarma hizmet talebini aldığımız müşterilerimizin adreslerine giderek aktarma konusunda uzman olan elemanlarımızla çatının kiremit ve mahyalarının sökümünü yapıyoruz. Çatı bulunan karkas veya tahtalarda kırık veya kullanılamayacak hale gelmiş olan parçaları da söküyoruz. Sonrasında tahta parçalar, mahya ve kiremitleri yeni ürünlerle değiştirerek çatıya tekrar yerleştirilmesini sağlıyoruz. Böylelikle kırık kiremitler kaynaklı sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Ataşehir Çatı İzolasyon

Çatı binaların yağmur, kar, rüzgar ve dolu gibi hava şartlarından en fazla etkilenen bölümüdür. Çatının yapımında veya aktarmasında kaliteli malzemeler kullanılsa bile zaman içerisinde malzemelerin deforme olması kaçınılmazdır. Bu nedenle çatılarda izolasyonun yapılması gerekir. Ataşehir’de çatı izolasyonuna ihtiyaç duyanlar için Erkur Mimarlık firması olarak hizmet veriyoruz.

Çatının ve binanın yaşamını sağlayan izolasyon hizmetimizi verirken farklı malzemelerden yararlanıyoruz. Bu malzemeler arasında strafor, poliüretan, taş yünü ve cam yünü gibi malzemeler yer alıyor. Bu malzemeleri çatıya uygularken uygun ekipmanları kullanıyor ve izolasyonun kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla Yaptığımız izolasyon çatının yağışlara karşı direnç göstermesini sağlamanın yanı sıra rutubet gibi binaya zarar veren olayların yaşanmasını da engelliyor.

Ataşehir Çatı Tadilat Ve Tamirat

Erkur Mimarlık Yapı firması bünyesinde sunduğumuz çatı hizmetleri arasında çatı tadilatı ve tamiratı da bulunuyor. Bu hizmet kapsamında akıtan ve eskimeye bağlı olarak sorun çıkaran çatıların tamirinin yapılmasını sağlıyoruz. Tadilat esnasında çatı kiremitlerini kontrol ediyor ve eskiyen kiremitleri yenileriyle değiştiriyoruz.

Çatı kiremitleri yanı sıra tahta gibi malzemeler kullanılarak yapılan çatı iskeletlerinin de kontrolünü yapıyor ve kullanılamayacak hale gelen iskeletleri de yenileriyle değiştiriyoruz. Dolayısıyla Çatıda izolasyon varsa izolasyonun eskime ve yıpranma yapması durumunda izolasyonun eski kalitesinde olması adına çalışmalar yapıyoruz. Çatı tabanı yanı sıra bacalarda tercih edilen izolasyonlarında kontrolünü yapıyoruz. Çatılarda bulunan olukların yalıtım esnasında membran ile kaplanması mümkündür. Bu kaplamalarda deforme durum bulunduğunu tespit ettiğimizde yeni membran malzemelerle değişikliğin yapılmasını sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button