WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Karaca cad. Gülhan sok palmiye sitesi A4 blok Dükkan Zümrütevler Maltepe/İSTANBUL
trende

Adalar Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

09.01.2021
421
Adalar Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtım

Erkur İnşaat Adalar İlçesi Hizmetleri

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın güney kıyılarının açıklarında ya da diğer bir tabirle Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde bulunan, 9 ada ve 2 kayalıktan oluşan bölge kısaca Adalar olarak geçmektedir. Maalesef adaların tamamında yerleşime izin verilmez. Yalnızca 5 tanesinde devamlı olarak yerleşim söz konusu olmaktadır. Büyükada, Heybeliada,  Kınalıada, Burgazada ve Sedefadası yerleşime izin verilen adalardır.

Her ne kadar İstanbul’un kıyı kesimine yakın olsa da bu ilçe denizaşırı bir bölgedir. Bu sebeple de adalarda bulunan yapıların ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel olmayan inşaat firmaları ile görüşmek bir anlam ifade etmeyecektir. Erkur İnşaat olarak bizler Türkiye’nin birçok kısmına olduğu gibi adalara da muhteşem bir hizmet sunuyoruz.

Erkur İnşaat Çatı Aktarma ve İzolasyon Hizmeti

Yapının içerisinde sağlıklı bir şekilde yaşanabilmesi için çatının sorunsuz bir şekilde inşa edilmiş olması gerekmektedir. Bunun gerçekleşebilmesi için de Erkur İnşaat ile iletişime geçilmesi. Onlarca yıldır inşaat sektöründe hizmet veren firmamız birçok ilde çatı aktarma ve izolasyon hizmetlerinde akla ilk gelen firmadır.

Erkur İnşaat Dış Cephe Mantolama Hizmeti

İstanbul kış aylarında oldukça soğuk, yaz aylarında ise son derece sıcak olan bir ildir. Dış ortamın sıcaklığından etkilenmemek için firmamız tarafından sunulan dış cephe mantolama hizmetinin alınması gerekecektir. Erkur İnşaat adalardaki birçok yapıda olduğu gibi sizin yapınız için de mantolama hizmetini verebilir.

Erkur İnşaat İç Dekorasyon Hizmeti

Yapıların iç dekorasyonları yapılırken Erkur İnşaat gibi profesyonellerden yardım alınmazsa seçenekler her zaman sınırlı olur. Firmamız sizlerin ulaşamayacağı özel malzemeleri sizlere getirecek ve bunları iç dekorasyon aşamasında başarılı bir şekilde kullanacaktır. Gerekli işlemleri uygulayan profesyonel elemanlarımız ile birlikte iç mekânları kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Erkur İnşaat Su Yalıtım Hizmeti

Yapıların su yalıtımları iyi bir şekilde yapılmazsa bunun çok sayıda olumsuz sonucu ortaya çıkmaktadır. İlk olarak binaların dayanımları hızlı bir biçimde düşmeye başlar. Su yalıtım işlemleri yapılmadığında binanın temelinde yaşanan deformasyonlar tüm dayanımın düşmesine sebep olmaktadır. Hiç zaman kaybetmeden Erkur İnşaat ile iletişime geçerek kusursuz bir yalıtım hizmeti almalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button